praca: Góra Kalwaria, mazowieckie

Strona 1 - 23 ofert

Pracownik produkcji nowa oferta

Góra Kalwaria, mazowieckie 2 lokalizacje
  • Wynagrodzenie - stawka godzinowa + premia miesięczna.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. MultiSport, pakiet ubezpieczeniowy, zniżki na artykuły spożywcze, dostęp do…

Pracownik produkcji

CHMIELEWSKI-DŹWIGI
Baniocha, mazowieckie
  • Poszukujemy kandydata na stanowisko pracownika produkcji.
  • W zakres obowiązków wchodzić będzie:
  • Montaż elementów konstrukcyjnych w procesie produkcji dźwigów.

  • Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach.
  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Prażmów, mazowieckie 1 lokalizacja
  • Offers related to the selected types will be found:
  • Traineeship from an employment agency.
  • Professional adult training from an employment agency.

kontakt przez PUP
Piaseczno, mazowieckie 1 lokalizacja
  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

LeasingTeam Group
Otwock, mazowieckie 3 lokalizacje
  • LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi…

  • Data publikacji 2020-09-20.
  • Oferta ważna do 2020-10-20.
  • ? Montaż i pakowanie detali z tworzyw sztucznych.
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych+nadliczbowe.

WMG Produkcja
Pilawa, mazowieckie
  • Z o.o z siedzibą w Gocławiu, poszukuje pracownika produkcji osprzętu wentylacyjnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, praca od zaraz.

SPDC Pro-Way Sp. z o.o.
Sobienie Jeziory, mazowieckie
  • 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak: imię, nazwisko, data…

Pominęliśmy 14 ofert bardzo podobnych do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy