Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Warka, mazowieckie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Góra Kalwaria, mazowieckie

Strona 1 - 37 ofert
Warka, mazowieckie
Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy. Umowę o pracę na zastępstwo,. Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,. Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
Zakres obowiązków: - pakowanie płyt dvd do pudełek, - prace porządkowe. Oczekiwania: - gotowość do pracy zmianowej, - gotowość do pracy fizycznej, - nie…
Znajomości obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych,. Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole. C) RODO), opublikowane na stronie:
Utrzymanie i kontrola założonego poziomu jakości produktów. Chęci do pracy na produkcji oraz uczenia się pracy przy nowoczesnych maszynach,.
TREXIM
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie atutem. Warunki zatrudnienia adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.
Utrzymanie i kontrola założonego poziomu jakości produktów,. Chęci do pracy na produkcji oraz uczenia się pracy przy nowoczesnych maszynach,.
Gospodarstwo sadownicze
Zatrudnię osoby do zbioru jabłek. Zapewniam zakwaterowanie(kuchnia, łazienka)Chętne osoby zapraszam do kontaktu.
Paweł G
Poszukiwani pracownicy do zrywania jabłek od zaraz. Więcej informacji pod numerem telefonu:
15 zł za godzinę
Poszukuję ciepłej, troskliwej Niani dla 10 miesięcznej Marcelinki. Pełny etat. Dzieci pod opieką: 1; Praca z zamieszkaniem: Do negocjacji…
Paweł G
Pracownicy poszukiwani do zrywania jabłek od zaraz. Więcej informacji pod numerem telefonu: