praca: Fiszewo, warmińsko-mazurskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Część etatu (anuluj)
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 19 ofert
Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Ochrona- obiekt handlowy- stała lub dorywcza.
  • Forma pracy: stała lub dodatkowa w wymiarze 30-50h.
Champion Sala Restauracyjno-Bankietowa
  • Sala Restauracyjno-Bankietowa zatrudni pomoc kuchenną oraz kelnerkę do restauracji i obsługi przyjęć okolicznościowych Oferujemy stabilność zatrudnienia i…
Inwork Sp zoo
  • Pracownik Sortowni/Praca na Magazynie.
  • Miejsce pracy: Lotnicza 4e, Elbląg.
  • Idealna praca dla ucznia i studenta!
  • Do opakowań zbiorczych, tworzenie palet.
Galicyjskie Centrum Edukacji Sp. z o.o.
  • Galicyjskie Centrum Edukacji Sp. z o.o. poszukuje osób do prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju i zajęć specjalistycznych z dziećmi:
CleaningService
  • Praca stała w niepełnym wymiarze czasowym.
  • Poszukujemy Panią do sprzątania sklepu odzieżowego.
  • Od pon. do soboty w godzinach porannych w CH Ogrody.
Creality Sp. z o.o.
  • MONTAŻ I DEMONTAŻ EVENTU - pracownik techniczny.
  • Galeria Ogrody Elbląg, czwartek 5.12, w godzinach 21.00-2.00 i sobota, 7.12, w godzinach 21.00-2.00.
MIRMUS
Nowy Dwór Gdański, pomorskie
  • Firma MIRMUS zatrudni Pracownika, sprzątanie obiektów,.
  • Mycie witryn sklepowych, tel. 601-641-682.
Sztum, pomorskie
  • Pensjonat Iskra w Sztumskim Polu (k. Malborka) zatrudni panią na stanowisko pomocy w pensjonacie.
  • Z uwagi na charakter pracy OFERTA SKIEROWANA JEST DO KOBIET.
  • GALERIA OGRODY ELBLĄG, sobota 7.12 w godzinach 12.00-18.00.
  • Zadania: Artystyczne pakowanie prezentów w stroju śnieżynki w galerii handlowej, zachęcanie d…
Music&More
  • Od kandydatów nie wymagamy wykształcenia muzycznego ani doświadczenia, aczkolwiek są one zaletą.
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i udziału w innych…