praca: Dzierzgoń, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 3 - 223 ofert
Dzierzbud
Dzierzgoń, pomorskie
  • Kandydatom po kursie na kierowców zawodowych kategorii C+E bez doświadczenia oferujemy możliwość przyuczenia do zawodu.
Susz, warmińsko-mazurskie
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
Greengrow Sp. z o.o.
Gronowo, warmińsko-mazurskie
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zespole odpowiedzialnym za obsługę nowoczesnej, zautomatyzowanej linii produkcyjnej;
  • Ustawia i reguluje maszyny i urządzenia;
Malbork, pomorskie
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.
Usługi Ogolnobudowlane
Mikołajki Pomorskie, pomorskie 2 lokalizacje
Zatrudnię zbrojarzy. Praca w Trójmieście. Więcej info- tel.…
  • Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość.
Adam Majsak
  • Poszukujemy tynkarzy maszynowych do pracy na bloku w Malborku duże powierzchnie, same ściany.Budynek będzię ogrzewany w zimę,rozliczenie cotygodniowe..
MARTES SPORT Sp. z o. o.
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu Oferujemy:
  • Angażują się w powierzone obowiązki Obowiązki:
KS SPORT
  • Dynamiczny rozwój zawodowy wynikający z rozwoju sieci.
  • Jesteś pozytywnie nastawiony i potrafisz podtrzymywać dobrą atmosferę w zespole.
Sztum, pomorskie
  • Zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu, dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru.
  • Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów.