praca: Dągi, warmińsko-mazurskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Olsztyn, warmińsko-mazurskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 701 ofert
LUX MED
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Stanowisko pracy administracyjno - biurowe, praca przy komputerze powyżej 4 godzin na dobę, obsługa urządzeń biurowych.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej.
Affidea Polska
  • Umawianie Pacjentów na badania, w tym obsługa Pacjentów zgodnie ze standardami Grupy Affidea.
  • Staniesz się częścią stabilnej, międzynarodowej firmy stawiającej…
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie w okresie: listopad - grudzień 2019 r.,.
  • Stawka: 17 zł brutto za godzinę.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
Nowy Meblowy
  • Do obowiązków należałoby min. rozwożenie mebli do klientów wraz z ich wnoszeniem, prace magazynowe typu przyjmowanie, wydawanie towaru, skręcanie mebli.
  • Key tasks performed on the position:
  • Performing verification of transactions and documentation in terms of sanctions in an appropriate timeframe.
  • Występują czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań takie jak: praca w terenie podczas udziału w konwojach poczty jawnej i niejawnej m.in.
Inwork Sp zoo
  • Miejsce pracy: 10-041 Olsztyn ul.
  • Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami.
  • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek.