praca: Dąbroszyn, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 8 - 420 ofert
Konin, wielkopolskie
  • Powyżej 50 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Stawkę 17,00 zł/h brutto.
  • Pracę w godzinach: 7.00-15.00 i 13.00-21.00.
  • Zatrudnienie na okres 3-6 miesięcy.
  • Do Twoich obowiązków będzie należało:
ELEKTROBUDOWA
  • Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do sportu i rekreacji w tym Karty Multisport, prywatna opieka…
  • Premię do 15% co miesiąc.
  • Miejsce pracy: Sady k. Poznania.
  • Zakres obowiązków: proste prace magazynowe, m.in. kompletowanie zamówień, pobieranie towarów,…
MPM Group
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu.
  • Sprawności fizycznej i gotowości do pracy.
spawalnicza
  • Firma spawalniczo montażowa zatrudni monterów konstrukcji stalowych, zbiorników, rur, .
  • Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o. o.
Ksawerów, wielkopolskie
  • Wykształcenie wyższe, biotechnologia, biologia, farmacja lub pokrewne ,.
  • W naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:
  • Znajomość systemu HACCP, ISO, GMP,.
Grupa Aptek Prima
  • Musi legitymować się wykształceniem wyższym farmaceutycznym.
  • Powinien on mieć co najmniej pięcioletni staż pracy w aptece lub trzyletni staż w przypadku, gdy…
Grupa AWW
Stawiszyn, wielkopolskie
  • Grupa AWW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zatrudni Pracownika laboratorium.
  • Szczegóły oferty pracy można znaleźć na stronie :
Plastics Group Sp. z o.o.
Dąbroszyn, wielkopolskie
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego.
  • SPRZ/WA/2020 i SPRZ/RY/2020.