praca: Czosnów, mazowieckie

Strona 1 - 156 ofert

Listonosz samochodowy nowa oferta

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.

Młodszy Specjalista ds. IT nowa oferta

makeIT24
  • Chęć rozwoju oraz zdobywania wiedzy.
  • Prosimy o zgłaszanie aplikacji na adres: biuro@makeit24.pl wpisując w temacie wiadmości: „Młodszy Specjalista ds.

Pracownik Obsługi Klienta Sklepu Internetowego nowa oferta

GoDan S.A.
  • Firma GoDan S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul.
  • Poznańska 138, oferuje pracę w rozwijającej się branży PARTY!
  • Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, ul.

Osoba do wsparcia pracy sklepu nowa oferta

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku.
  • Umowę zlecenie z możliwością pracy na etat.

pracownik do prac magazynowych [magazynier]

PIKA Sp. z o.o.
  • Do naszego Centrum Operacyjnego poszukujemy pracownika do prac magazynowych.
  • Utrzymywanie czystości i porządku na magazynie.
  • Po okresie próbnym umowa o pracę.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY nowa oferta

„Farmacol-Logistyka” Sp. z o.o.
  • Sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych.
  • Wprowadzanie danych do aplikacji systemowych.
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
  • 3 200 - 3 500 PLN.

  • 3 200 - 3 500 PLN 20 zł brutto/godz.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Wojska Polskiego 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie See…

Praca na produkcji - zatrudnienie od zaraz!

Agencja HR
  • Dla osób z dużym doświadczeniem oraz z uprawnieniami na wózki widłowe UDT- wyższe stawki!!
  • Poszukuję pracowników do prostych prac na produkcji.

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

netfala
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole,.
  • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych związanych z obsługą Klientów,.

Lakiernik samochodowy nowa oferta

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
  • Główne zadania na stanowisku pracy:
  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków,.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.