praca: Czerwionka-Leszczyny, śląskie

Strona 1 - 14 ofert

ŚLUSARZ nowa oferta

ZAKŁAD TECHNICZNY ŻORY
Żory, śląskie
  • System czasu pracy jednozmianowy, w razie potrzeb dwu lub trzy zmianowy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

ŚLUSARZ

BG BOGDAN GOLIŃSKI
Świętochłowice, śląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace ślusarskie WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Ślusarz

Stalkowent
Zabrze, śląskie
  • Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, adresu poczty e-mail, jest Stalkowent Sp.
  • UE L 119/1 z 4.5.2016 r.).

Ślusarz

TERMOSPEC
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie będącej liderem w swojej branży.

ŚLUSARZ

PROREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie, wstępny montaż konstrukcji stalowych WYMAGANIA:
  • Staż pracy/doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

ŚLUSARZ

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE POM W MILICZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace ślusarsko-montażowe WYMAGANIA:
  • Ślusarz* (wymagany staż - lata: 1).

Ślusarz

CP Glass
Orzesze, śląskie
  • A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i…

Ślusarz

Walcownia Metali Nieżelaznych "ŁABĘDY"
Gliwice, śląskie
  • Obsługa obrabiarek warsztatowych w zakresie toczenia, frezowania, wiercenia, dłutowania oraz szlifowania,.
  • Prywatną opiekę medyczną finansowana przez pracodawcę…

ŚLUSARZ

  • Obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich,.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym.
  • Łączenie części i zespołów poprzez doginanie,.

Żory, śląskie 3 lokalizacje
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Boczna 8, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Ślusarz

Alupol Packaging
Tychy, śląskie
  • Wykształcenie: zasadnicze, średnie techniczne - mechaniczne,.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane,.
  • Strefowa 4, 43-109 Tychy.

Ślusarz

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
  • Samodzielność, kreatywność w działaniu, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. to firma działająca na międzynarodowym…

Pominęliśmy 3 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy