praca: Czeladź, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Kontrakt (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 149 ofert
TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.
Jaworzno, śląskie
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office.
  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
Katowice, śląskie
16 zł za godzinę
  • Obsługa komputera, mile widziane doświadczenie jako pracownik recepcji.
  • Angielski, w mowie :dobra, w piśmie :
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
  • Stała możliwość nauki i rozwoju, m.
  • Kompleksowa obsługa procesu potwierdzeń sald, w tym przygotowywanie wstępnych wersji dokumentacji audytowej.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość).
  • Księgowych klasy ERP oraz MS Office.
  • Wiedza w zakresie przepisów podatkowych, MSSF.
Allcomp Polska Sp. z o.o.
  • Jeżeli jesteś krótkodystansowcem - to nie jest oferta dla Ciebie.
  • Polski kapitał i polska technologia.
  • Nasza Firma, która złamała status quo w branży maszyn do…
Chorzów, śląskie
14 zł - 15 zł za godzinę
  • Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani.
  • Od 14 do 15 PLN stawka od 14,70 zł brutto/h do 15,00 zł brutto/h, praca na dwie lub trzy…
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Dla najlepszych- perspektywę rozwoju zawodowego w ramach SSC i Grupy Saint-Gobain.
  • Zatrudnienie (umowa- zlecenie) w zgranym i doświadczonym zespole.
  • Obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych,.
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy.
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office, szczególnie…
30 zł za godzinę
  • Szukam niani dla 1,5 rocznego chłopca.
TAURON Polska Energia
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, chęć do nauki i rozwoju.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?