praca: Czarne, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 3 - 187 ofert
Poprzednia strona
Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
  • W związku z dynamicznym rozwojem tworzymy kolejne miejsca pracy.
Personnel Service S.A.
  • Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych i chcesz się rozwijać?
  • Nie masz doświadczenia i szukasz miejsca gdzie mógłbyś je zdobyć?
Optima S.A.
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów.
  • Pracę z elastycznym czasem pracy (umowa zlecenie).
  • Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia (prowizja zależna od…
goodvalley
Przechlewo, pomorskie
  • Znajomość obsługi komputera MS Office.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii.
  • Rabat przy zakupach w sklepie firmowym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie.
  • Słowiańska 37, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie.
Czarne, pomorskie
  • Umiejętność zrozumiałego i zwięzłego formułowania myśli w mowie i piśmie.
  • Meble Negro z siedzibą w Czarnem , zatrudni osobę na stanowisku.
Rzeczenica, pomorskie
  • Opis i zakres obowiązków stażysty:
  • Segregowanie dokumentów pod wzgledem ich rodzaju;
  • Sprawdzanie dokumentów pod wzgledem formowalno-rachunkowym;
Turowo, zachodniopomorskie
  • Elewacje, remonty dachów, malowanie, szpachlowanie, murowanie.
  • Szukam człowieka posiadającego doświadczenie w pracach budowlanych min. Elewacje...
  • Lub człowieka który chce sie nauczyć i pracować wynagrodzenie zależne od…