praca: Chrzanów, małopolskie

Strona 1 - 18 ofert

Operator wózka widłowego

Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

cadmax
Sosnowiec, śląskie
  • Obsługiwanie wózka widłowego, zgłaszanie ewentualnych awarii.
  • Dbanie o stan wózka – czyszczenie i konserwacja.

Operator wózka widłowego nowa oferta

P.H.P. "SIGRO II" SP. Z O.O.
  • Bieżąca obsługa produkcji – dostarczanie surowca na halę produkcyjną z magazynu zewnętrznego.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Anpacars
Wymagania
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Obsługa wózków widłowych: 1 rok (Preferowane).
  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

operator wózka widłowego

Dąbrowa Górnicza, śląskie 1 lokalizacja
  • Prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka widłowego.
  • Opiekę medyczną Allianz (po 6 miesiącach współpracy) + ubezpieczenie na życie Amplico.

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przyjmowanie i wydawanie towarów, wypełnianie dokumentacji magazynowej WYMAGANIA:
  • Uprawnienia na wózki widłowe+badania psychotechniczne.

Trenkwalder Polska
  • Zapraszamy do naszego biura w Katowicach, ul.
  • Atrakcyjny system premiowy do 500 zł brutto / miesiąc,.
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,.

Operator Wózka Widłowego

JAGA Temp
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3000 zł brutto + premie + bunusy…

Olkusz, małopolskie 1 lokalizacja
  • Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (następnie przejęcie…

Pominęliśmy 9 ofert bardzo podobnych do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy