Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Dąbrowa Górnicza, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Chrzanów, małopolskie

Strona 1 - 409 ofert
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
FIEGE Logistik Stiftung & Co. KG
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel).
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B.
Remondis Medison Sp. z o.o.
  • Biegła obsługa komputera (poczta, programy biurowe).
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami i…
Auto Partner
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera i skanerów,.
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,.
  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy,.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa,.
Kariera Zdrowit
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym,.
  • Atrakcyjny system ubezpieczeń na życie,.
  • Podstawowe obowiązki w przyjmowaniu dostaw,.
  • Dbanie o czystość w aptece.
  • Dla naszego Klienta z Dąbrowy Górniczej poszukujemy kandydata na stanowisko:
  • Weryfikacja i wprowadzanie faktur do programu magazynowo - księgowego;
Pepco Polska
  • Obecnie - w związku z dynamicznym rozwojem - poszukuje do pracy w sklepie PEPCO w miejscowości.
  • Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy.
  • Wyższe wykształcenie techniczne, ekonomiczne, logistyczne lub prawnicze ( ukończone studia);
  • Poznając poszczególne obszary biznesowe przejmiesz odpowiedzialność…