praca: Chorzów, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Mikołów, śląskie (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 3 - 99 ofert
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywil...
Mikołów, śląskie
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • APLIKUJ DO NAS JUŻ DZIŚ!
  • ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI ‘’PRACA” NA NUMER: 606 120 520.
  • Pracę w systemie 3 zmianowym,.
Ekoprobud s.c.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, dobra komunikacja interpersonalna, wysoka kultura osobista.
  • Dyscyplina, dokładność oraz dobra organizacja pracy,…
MEBLE KUCHENNE
  • Firma produkująca meble na wymiar głównie meble kuchenne, szafy z drzwiami przesuwnymi, meble biurowe zatrudni stolarza z doświadczeniem.
20 zł za godzinę
  • Poszukuję niani dla 1.5 rocznego wesołego i aktywnego chłopca.
  • Praca w godzinach 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.
kontakt przez OHP
  • 6-14 po dwa razy w tygodniu, max 33h/m-c.
  • Stawka 17,00 zł brutto/h, praca w godz.
  • Ks. sanepid, ukończone 17 lat.
  • Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie.
FHU KIMA
  • Do Twoich zadań będzie należeć:
  • Poszukujemy fakturzystki do sklepów spożywczych.
  • Doświadczenia pracy na programie magazynowym.
  • Poszukujemy fizjoterapeuty do pracy w warunkach domowych.
  • Jest to samodzielne stanowisko pracy.
  • Obowiązki: - realizacja zabiegów fizjoterapeutycznych w domu…
DAWID GRANICZNY DGC CREATIVE
  • Umowa na okres próbny 1 m-c, kolejna na czas określony.
  • Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Pn-Pt, Godziny : 8-17.
  • PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Mercor
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym,.
  • Obecnie do naszego biura handlowego w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko: