praca: Chełmek, małopolskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Magazynier (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 48 ofert
Alupol Films
Oświęcim, małopolskie
  • Obsługa gospodarki magazynowej w systemie baan: sprzedaż, zakupy, zamówienia, wydania, przyjęcia, obsługa zleceń korekt.
  • Alupol Films Sp. z o.o.
United Beverages S.A.
Chrzanów, małopolskie
  • Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25-ciu lat będąc jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych…
Mysłowice, śląskie 1 lokalizacja
  • Przyjmowanie towaru od dostawców, jego składowanie i dostarczanie zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji.
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć:
Sosnowiec, śląskie
  • Praca przy załadunku oraz rozładunku towaru.
  • Atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie.
  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
EPS SYSTEM
Trzebinia, małopolskie
  • Mile widziane obsługa systemu informatycznego comach (cdn.xl).
  • Punktualności, uczciwości oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.
  • Aplikuj do dnia: 12-12-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
MCK Kęty
Kęty, małopolskie
  • B będzie dodatkowym atutem ale nie jest to wymóg konieczny.
  • Przygotowanie towarów do wysyłki - zgodnie z zamówieniami, przyjmowanie dostaw na magazyn, dbanie o…
Trzebinia, małopolskie 1 lokalizacja
2 250 zł miesięcznie
  • Prace związane z obsługą magazynu, wykładanie towaru na półki,.
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
METALWELD
  • Obsługa wózka widłowego (aktualne uprawnienia z wymianą butli gazowych),.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Darymex Sp. J.
Brzeszcze, małopolskie
  • Doświadczenie w pracy jako magazynier.
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.