praca: Brzeszcze, małopolskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Przedstawiciel Handlowy (anuluj)
Lokalizacja
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 26 ofert
Auto Partner
Bieruń, śląskie
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,.
  • Ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością,.
TOYA
Mysłowice, śląskie
  • Jeśli chcesz uczestniczyć w dynamicznym rozwoju naszej firmy.
  • Forma zatrudnienia • wysokość prowizji • godziny pracy.
  • Proponujemy ci pracę na stanowisku.
ALUPROF
Bielsko-Biała, śląskie
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp.
AB-MED Beata Bogdziewicz-Murmyło
Tychy, śląskie
  • Jesteśmy Hurtownią od 10 lat na rynku.
  • Wymagamy znajomości programów IT (MS Office, aplikacje mobilne, internet).
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się hurtowni.
Jazd-Imielin, śląskie
  • Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport.
  • Telefon, iPad oraz samochód (również do użytku prywatnego).
SIG Sp. z o.o.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia).
  • Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych oraz doradztwo techniczne.
FTS-Abaris Sp. z o.o.
  • Zakład Produkcyjny w Tychach jest znanym i cenionym na rynku producentem aluminiowych fasad oraz okien i drzwi zarówno z aluminium jak również z PVC.
Philip Morris
Chrzanów, małopolskie 1 lokalizacja
4 000 zł - 7 000 zł miesięcznie
  • Benefity – prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport.
MEEX CHEMIA BUDOWLANA Wojciech Gołdziński
Chrzanów, małopolskie
  • OPIS STANOWISKA – cele i obowiązki.
  • Profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, pozostałe…
Cascoo Polska Sp Z O O
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej minimum 2 lata - warunek konieczny (sprzedaż kół i zestawów kołowych będzie dodatkowym atutem).