praca: Brzeg Dolny, dolnośląskie

Strona 1 - 8 ofert

Sprzedawca – Kasjer (Smolec) nowa oferta

Smolec, dolnośląskie
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

Technik testów nowa oferta

  • Realne możliwości rozwoju i awansu.
  • Wykształcenie średnie/ wyższe techniczne: elektronika, mechatronika, automatyka, elektryka.

Magazynier - OD 4 000 PLN Brutto nowa oferta

Orienta Polska sp. z o.o. oddział Wrocław
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, Umiejętność pracy z czytnikami kodów kreskowych, Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w…

USTAWIACZ MASZYN

Plastmer Sp. z o.o. sp.k.
  • Dostarcza z magazynu wymagane do produkcji sita zgodnie z planem produkcyjnym.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Cyklicznie dokonuje kontroli parametrów maszyn i urządzeń…

Magazynier

Orienta
  • Miejsce pracy: Smolec (okolice Bielan Wrocławskich).
  • Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie…

Technik inżynierii produkcji nowa oferta

  • Liczne szkolenia i możliwość rozwoju.
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie klienta.
  • Stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie.

  • Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy