praca: Brodziszewo, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 9 - 550 ofert
Millano Group
Przeźmierowo, wielkopolskie
  • Miejsce pracy: Przeźmierowo (pow. poznański).
  • Grupa Millano to przede wszystkim zgrany zespół ambitnych ludzi, w którym każdy ma jasno określone zadania i…
Rekruterka
Rokietnica, wielkopolskie
  • Z bardzo dobrą obsługą komputera,.
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
  • Umowę o pracę ( ne pełen lub część etatu).
Oborniki, wielkopolskie
  • Pomoc klientom na sali sprzedaży i obsługa kasy fiskalnej.
  • Do Twoich zadań będzie należeć:
  • W tytule maila wpisz nazwę stanowiska i miasto.
SANO
Sękowo, wielkopolskie
  • ¡ ciekawą pracę w zespole w systemie 2-zmianowym.
  • ¡ dobrej znajomości zagadnień z zakresu montażu instalacji elektrycznej,.
  • Lipowa 10, 64-541 Sękowo.
AMICA
Wronki, wielkopolskie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych.
  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za…
Rekruterka
  • Umowę o pracę ( na pełen etat lub część etatu).
  • System pracy zmianowy po 12h.
Fallwork
Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
  • Wynagrodzenie miesięcznie do 15- tego kolejnego miesiąca.
  • Kompletacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem klienta(branża elektryczna).
Sady, wielkopolskie
  • Zakres obowiązków: proste prace magazynowe, m.in. rozładunek towaru, skanowanie i wykładanie produktów na półki, wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów i…
Trenkwalder Polska
  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,.
  • Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne.Wymagania:
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,.
JAGA Temp
Tarnowo Podgórne, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie do końca grudnia z możliwością przedłużenia.