praca: Borowa, podkarpackie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Trenkwalder Polska (anuluj)
Rodzaj pracy
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 6 ofert
Trenkwalder Polska
Mielec, podkarpackie
  • Pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie Husqvarna,.
  • Darmowy dojazd pod zakład pracy na trasie Staszów - Połaniec - Mielec,.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego.Wymagania:
  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,.
  • Stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia, stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,.
  • Uprawnienia do obsługi żurawi II ż,.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.Oczekujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.Obowiązki:
  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.