praca: Biskupice Ołoboczne, wielkopolskie

Strona 1 - 18 ofert

SPRZEDAWCA nowa oferta

PAKOS PIOTR NIEMIEC
Kościelna Wieś, wielkopolskie
  • W sobote praca w godz.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzedaż produktów dla rolnictwa i ogrodnictwa.
  • Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie.

Szukam osoby do wystawiania aukcji na amazon nowa oferta

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie Zdalna
  • Szukam osoby do wystawiania aukcji na amazon.de.
  • Kopiowanie z moich aukcji na allegro.

Listonosz samochodowy nowa oferta

Raszków, wielkopolskie
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na czas określony -0,75 et.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.

GRAFIK nowa oferta

PAULA Ingredients Sp. z o.o. Sp.k.
Kalisz, wielkopolskie Tymczasowo zdalna
  • Wykształcenia minimum średniego lub wyższego, mile widziane kierunkowe.
  • Kreatywności, zaangażowania, dobrej organizacji pracy.
  • Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała.

Lekarz orzecznik Zakładu nowa oferta

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,.
  • Termin, do którego należy składać dokumenty.
  • ZUS Oddział w Ostrowie Wielkopolskim.

Pracownik stoiska z rybami w markecie spożywczym nowa oferta

Jobman Group Sp. z o.o.
Kalisz, wielkopolskie
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Posiadasz aktualne orzeczenie lub książeczkę do celów sanitarno-epidemioglogicznych (wymóg konieczny).

Specjalista ds. instalacji niskoprądowych nowa oferta

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych.
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole.

MAGAZYNIER nowa oferta

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych WYMAGANIA:

SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO nowa oferta

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
wielkopolskie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
  • Obsługa procesów sprzedażowych i serwisowych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

PRACOWNIK DZIAŁU TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO I EKSPLOATACJI nowa oferta

Ineon
4 851 zł - 5 544 zł miesięcznie
  • 7-15 2 zmiana godz.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2.
  • Praca w systemie 3-zmianowym ( 1 zmiana: godz.
  • 15-23 3 zmiana 23-7 ).

AUTOMATYK nowa oferta

COLIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Opatówek, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Znajomość struktury mechaniki systemu sterującego przepływem towarów;
  • Znajomość struktury sprzętowej systemu sterowania; sterowanie PLC,…

Technolog - Konstruktor nowa oferta

Litex Service Sp. z o.o
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Ekspedient/ka- TYGODNIÓWKI nowa oferta

Fallwork
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej.
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.
  • Skanowanie produktów Wymagania: -umiejętność pracy zespołowej.

Przedstawiciel handlowy (branża spawalnicza) nowa oferta

  • Umiejętności budowania relacji, sumienność i konsekwencja w osiąganiu celów.
  • Praca na obszarze lokalizacji: Konin, Kalisz, Jarocin, Pleszew, Gostyń, Krotoszyn.

Pracownik Utrzymania Ruchu nowa oferta

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy