praca: Banino, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Gdańsk, pomorskie (anuluj) Doradca Klienta (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 26 ofert
Pauloadriani
Gdańsk, pomorskie
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy,.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,.
  • Dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek salonu.
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A.
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
  • Która posiada podstawową wiedzę z obsługi komputera i kasy fiskalnej.
  • Wykonującą swoje obowiązki sumiennie i z zaangażowaniem,.
Competence Call Center
  • Doskonała obsługa klienta jest naszą pasją, a zadowolenie klientów naszą misją.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (w mowie i w piśmie).
Viu Viu optica
  • Sprzedaż zgodnie ze standardami firmy.
  • Doświadczenie w sprzedaży (będzie dodatkowym atutem).
  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy).
Moltton Poland
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint).
  • Utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobrze nam idzie i chociaż na różnych stanowiskach jest nas już w całym kraju ponad 9000, to wciąż potrzebujemy nowych mocy.
wkruk
  • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Niezależnie od tego czy masz 20 , 30 + czy 40 lat dla nas istotna jest Twoja osobowość i to, co możesz zaoferować…
Magnific
  • SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA, BUTIK MAGNIFIC W C.H.FORUM.
  • UMOWA O PRACE NA PEŁEN ETAT.
  • JESLI INTERESUJESZ SIE MODA I SPEŁNIASZ WYŻEJ WYMIENIONE WYMAGANIA TO JEST…
Adreams
  • Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?
  • Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej…