praca: Banino, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj) Straszyn, pomorskie (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 15 ofert
BS Pruszcz
Straszyn, pomorskie
  • Chęć do nauki i dalszego rozwoju.
  • Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę mentora oraz udział w szkoleniach .
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Fundacja
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole;
  • Dokumenty rekrutacyjne (co najmniej CV) prosimy przesyłać na email:
TasAIr
  • Oczekujemy od kandydata/kandydatki zaangażowania w swoją pracę, ambicje, kulturę osobistą oraz staranne wykonywane powierzonych zadań.
Tomasz
  • Praca stała,stały rejon auto przypisane do kierowcy terminowo płatne wynagrodzenie praca na chłodni tzw;
  • Wahadło.Miła atmosfera po okresie próbnym trwającym 1…
  • Dużym potencjalne rozwoju – zgłoś się do NAS !
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,.
  • Jeśli lubisz pracę w zespole i posiadasz inicjatywę,…
Kancelaria PARTNERZY
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardem firmy,.
  • Kartę zniżkową do sklepu firmowego,.
  • Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy.
  • SPRZEDAWCA – KASJER ORAZ SPRZEDAWCA – DZIAŁ MIĘSNY.
  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole oraz chęci do pracy ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
SAICON SP ZO.O.
  • Administrowanie firmową stroną internetową, obsługa kanałów social media.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną…
Signum Development sp. z o.o.
  • Dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word);
  • Jesteśmy firmą zajmującą się wykonywaniem kompleksowych usług czyszczenia wentylacji, na terenie całej Polski.
Saicon sp. z o.o.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy.