praca: Banino, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Pełny etat (anuluj) Banino, pomorskie (anuluj) anuluj wszystkie
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 13 ofert
Marta Machnacka Bryła
Banino, pomorskie
  • Obsługa gości i interesantów biura,.
  • Koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej,.
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole,.
Paulina Tałaj
  • Szukam sprzedawcy do sklepu obuwniczego w Baninie.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00, czasem w soboty.
Euro Parts
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole.
  • Kompletowanie towaru i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi dokumentami.
  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie.
Euro Parts Marcin Jakubczyk
Euro Parts
  • Oferujemy profesjonalną obsługę w sklepie stacjonarnym oraz realizujemy zamówienia wysyłkowe poprzez portal Allegro.pl.
tomasz
  • Praca stała stały rejon wszystkie soboty niedziele oraz święta wolne.
Zoo Yellow
  • Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:
  • Chęci rozwoju w branży zoologicznej.
  • Oferta, jaką mamy dla Ciebie:
  • Otwartości do budowania trwałych relacji z Klientami…
Kancelaria PARTNERZY
  • SPRZEDAWCA – KASJER ORAZ SPRZEDAWCA – DZIAŁ MIĘSNY.
  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole oraz chęci do pracy ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Stowarzyszenie Pro Bono
  • Wymagane jest specjalne wykształcenie zgodnie z ustawą o pomocy społecznej.
  • Ukończyła studia wyższe na kierunku praca socjalna;
  • Do dnia 31 grudnia 2013 r.
Pegaz.la Sp. zo.o
  • Twórcze podejście do pracy - pasja i zaangażowanie - komunikatywność i gotowość do współpracy - umiejętność planowania i organizowania pracy - gotowość do…