Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Zagórz, podkarpackie (anuluj)
Rodzaj pracy
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Baligród, podkarpackie

Strona 1 - 16 ofert
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Aplikuj do dnia: 29-11-2019.
Centralna Baza Ofert Pracy
Zagórz, podkarpackie
  • Numer oferty: StPr/19/1075.
  • Miejsce pracy: Składowa 2, 38-540 Zagórz, powiat: sanocki, woj: podkarpackie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.
2 250 zł miesięcznie
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon.
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
PMT HR Sp. z o.o. sp.k.
  • Poszukujemy osoby do prowadzenia degustacji w Biedronce (Zagórz).
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie posiadającej oddziały w Europie.
  • Znajomość obsługi programu Microsoft Office.
  • Współpraca z działem zakupów ADR.
SumiRiko Poland
  • W Oddziale SumiRiko Poland Sp. z o.o.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • ZAKRES ZADAŃ REALIZOWANYCH NA STANOWISKU:
  • Znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego, metod pomiaru i kontroli materiałów (metalografia, próby wytrzymałościowe).
ATW
  • Możliwość rozwoju zawodowego w Przedsiębiorstwie posiadającym oddziały w Europie.
  • Wykształcenie średnie techniczne i/lub ekonomiczne.
  • Osoby zainteresowane prosimy o pisemne składanie ofert w języku polskim i angielskim (CV,…