praca: Żukowo, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Magazynier (anuluj)
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 39 ofert

Magazynier

Gdańsk, pomorskie
  • Kartę MultiSport dla dobrej formy.
  • Kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera…

Magazynier

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,.
  • Predyspozycji do pracy w zespole,.

Magazynier

CHEMIA Sp. z o. o
  • Załadunek oraz rozładunek / kontrola jakościowa i ilościowa dostaw towaru do magazynu.
  • CHEMIA Sp. z o.o. firma branży budowlanej i wykończeniowej, działająca na…

Magazynier

G.Z.T. TELKOM-TELMOR SP. Z O.O.
  • Umiejętność obsługi komputera (praca z programem magazynowym i spedycyjnym).
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.

Magazynier

SPORTIS S.A.
Bojan, pomorskie
  • Producent łodzi motorowych - firma SPORTIS S.A. zatrudni osobę na stanowisko:
  • Preferowana znajomość programu magazynowego Streamsoft Prestiż.

Magazynier

Hanna
Gdynia, pomorskie
  • Dbałość o towary i ich właściwe przechowywanie Oferujemy:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Przyjmowanie i rozmieszczanie towarów w magazynie.

Magazynier

Femax Sp. z o.o. Sp.K
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem - mile widziane Obowiązki:
  • Utrzymanie porządku w obrębie magazynu.

Magazynier

Metrostahl
  • Samodzielne stanowisko, pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
  • Przyjęcie towaru od dostawców zewnętrznych;
  • Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia;

Magazynier

Direct Fire & Security
  • To, co jest dla nas najważniejsze, to wzajemny szacunek i otwartość na innych, ponieważ nasz sukces zależy od pełnego zaangażowania wszystkich pracowników.

Magazynier

Vivia Next Sp. z o.o.
  • Obsługa operacji magazynowych w systemie komputerowym,.
  • Przyjmowanie towaru do magazynu, logiczne i bezpieczne składowanie, rozmieszczanie towaru w magazynie,.