praca: Żukowo, pomorskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Kucharz (anuluj)
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 30 ofert

Kucharz

Amici
Sopot, pomorskie
  • Mamy wymagania, dużo oferujemy i są też obowiązki ;).
  • Wpadnij i zobacz jak się u nas pracuje.

Kucharz

PIEROGARNIA
Gdańsk, pomorskie
  • Praca w zespole, który się wspiera,.
  • Umiejętność pacy samodzielnej i w zespole.
  • Szukamy niebanalnej osoby na stanowisko Kucharza.
  • Jeśli ważne są dla Ciebie:

Kucharz

Hossa.biz
  • Jesteś samodzielny i jednocześnie lubisz pracę w zespole.
  • Jeśli jesteś miłośnikiem dobrej kuchni i chcesz stworzyć w Gdańsku Wrzeszczu restaurację, obok której…

Kucharz

Magda Gruchała
Gdynia, pomorskie
  • Zatrudnię kucharza do przygotowywania śniadań w nowo otwartym hotelu butikowym .

Kucharz

TRUE RESTAURANT
  • Przyjazną atmosferę w zespole Obowiązki:
  • Przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Restauracja TRUE położona w samym sercu Gdańska przy ul.

Kucharz

HR Invest
Żukowo, pomorskie
  • Chęć rozwoju w branży gastronomicznej,.
  • Stabilną pracę w przyjaznym, zgranym zespole,.
  • Na potrzeby naszego klienta - Restauracji Mulk poszukujemy Kandydata na…

Kucharz

Bar Słoneczko
  • Przygotowanie posiłków z półproduktów i produktów gotowych.
  • Bar gastronomiczny przy plaży w Sopocie.

Kucharz

Przyganiał Kocioł Wokowi
  • Przyganiał Kocioł kameralna restauracja z azjatyckim sznytem poszukuje osoby pracowitej, ambitnej i nastawionej na karierę w gastronomii.

Kucharz

Restauracja Przyganiał Kocioł

Kucharz

Marimo
  • Zatrudnimy Kucharza do Pizzerii-restauracji w Gdańsku na Starym Mieście.
  • Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i płacy.