Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Czempiń, wielkopolskie (anuluj)
Rodzaj pracy
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Śmigiel, wielkopolskie

Strona 1 - 8 ofert
Czempiń, wielkopolskie
  • Zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu, dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru.
  • Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów.
Veritrade
  • Oferuję pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 15.
  • Przyjmę do pracy krawcową z doświadczeniem zawodowym lub osobę do przyuczenia.
  • Chęci do pracy w zespole.
  • Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Otwartości na kontakt z Klientem.
  • Gotowości do uczenia się nowych rzeczy.
Myworknet
  • MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i…
Autodomin
  • Przyjmę MECHANIKA SAMOCHODOWEGO do pracy w warsztacie w Czempiniu.
GLAPIAK UBEZPIECZENIA
  • Dobrej znajomości komputera w zakresie pakietu MS Office.
  • Pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa Klientów,.
  • Możliwość rzeczywistego rozwoju zawodowego poprzez udział…
Szybka i łatwa aplikacja
TOP FARMS SP. Z O.O.
  • Obsługa Pakietu Microsoft na poziomie podstawowym.
  • Stała analiza kosztów, ocena upraw.
  • Stosowne wynagrodzenie i narzędzia niezbędne do realizacji zadań…
  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Prawo jazdy , w tym kat.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.