praca: Śliwice, kujawsko-pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 186 ofert

PRACOWNIK STACJI PALIW

Centralna Baza Ofert Pracy
Śliwice, kujawsko-pomorskie
  • Numer oferty: StPr/20/0212.
  • Obsługa Stacji Paliw; Obsługa Dystrybutora Paliw, Kasy Fiskalnej i Komputera, Obsługa Klienta.
  • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I KOMPUTERA.

Laborant/ka

Sokołów
Osie, kujawsko-pomorskie
  • Zaangażowania, pracowitości, dyspozycyjności, kreatywności, samodzielności oraz inicjatywy w działaniu.
  • Nastawienia na osiąganie celu i realizację zadań.

Pracownik Produkcji

Sokołów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.
  • Oddział w Osiu (woj. kujawsko-pomorskie).
  • Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa…

Osoba do sprzątania

Agroturystyka
Lubichowo, pomorskie
  • Poszukuje osoby do sprzątania pokoi gościnnych, obejścia.
  • W zakres obowiązków wchodzą drobne prace kuchenne.
  • Praca w Szteklinie, 12 km od Starogardu Gdańskiego.

PRACOWNIK OBSŁUGI GOŚCI

Tuchola, kujawsko-pomorskie
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów- przyjmowanie…

Doradca Klienta

Czersk, pomorskie
  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO

  • Numer oferty: StPr/20/0207.
  • Wykonywanie prac związanych z produkcją oraz przetwarzaniem szkła płaskiego.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

Blacharz/Dekarz

BUDIREM
Czarna Woda, pomorskie
  • Prace warsztatowe na blacharni i na obiektach.
  • Stałą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Tester Aplikacji

Learn Up
Cekcyn, kujawsko-pomorskie
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność właściwego ustalania priorytetów zadań.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Osoba do pracy w klimatycznym obiekcie w Borach Tucholskich

Leśne Apartamenty
Struga, pomorskie
  • Klimatyczny, mały (4 apartamenty i pokój) obiekt w Borach Tucholskich w środku lasu położony w pobliżu Woziwody, zatrudni na okres od 10 czerwca do 30 sierpnia…