praca: Ścinawka Średnia, dolnośląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Tymczasowa (anuluj)
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 2 - 37 ofert
BPR Consulting Paulina Rydz
Kłodzko, dolnośląskie
  • Z wykorzystaniem metody eksperymentu - 20 godzin dydaktycznych ( 3 dni - piątek, sobota, niedziela).
  • Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni - 20 godzin dydaktycznych…
Poprzednia strona
Kudowa-Zdrój, dolnośląskie
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon.
  • Utrzymanie należytej czystości i porządku pomieszczeń szpitala,.
Polanica-Zdrój, dolnośląskie
  • Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : po uprzednim kontakcie telefonicznym.
OWR
Szczytna, dolnośląskie
  • Przyjmę do pracy osobę na stanowisko pokojowego.
  • Zakres obowiązków zgodnie z konkretnym stanowiskiem.
  • Praca w Szczytnej k/Dusznik Zdrój.
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie 1 lokalizacja
  • Umowę o pracę tymczasową, z realną szansą zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po kilku miesiącach.
  • System dwuzmianowy + wolne weekendy.
Neiron Consulting
  • Poszukiwana osoba lub firma do ułożenia płytek - 300 - 400m2.
  • Lokalizacja prac Kudowa Zdrój, Kłodzko.
  • Wykonywanie pomiarów parametrów wzroku, dobieranie i…
SAVOIR Group Sp. z o.o.
  • Mile widziane doświadczenie przy wykładaniu towaru, ale nie jest to warunek zatrudnienia.
  • SAVOIR Group Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: Market spożywczy, ul.
NGO and Business Service sp. z o.o.
  • Starasz się robić wszystko perfekcyjnie?
  • Nie masz problemów z powiedzeniem wprost, jeżeli coś Ci nie pasuje i powinno wyglądać inaczej?
Ośrodek
  • Przyjmę do pracy od kwietnia osobę na stanowisko szefa kuchni.