praca: Ścinawka Średnia, dolnośląskie

Strona 1 - 14 ofert

Pracownik ochrony Dozorca Mienia nowa oferta

własciciel
Bardo, dolnośląskie
  • Pracownik Ochrony Dozorca Mienia Mobilny bez nałogu Dyspozycyjny od zaraz zapraszam do Kontaktu.

Zatrudnię kelnerów i pomoc kuchenną

"Cztery światy", "Pod kasztanami"
Polanica-Zdrój, dolnośląskie
  • Zatrudnię kelnerów i pomoc kuchenną do dwóch restauracji w Polanicy-Zdrój od zaraz.
  • Warunki pracy i płacy do omówienia pod numerem telefonu: 519 829 057.

Szukam kelnerów i pomocy kuchennej

"Cztery Światy"
  • Szukam kelnerów i pomocy kuchennej do dwóch restauracji w Polanicy-Zdrój, od zaraz.
  • Chętnie studenci lub osoby starsze do kuchni.

Praca dla szefa kuchni

Ośrodek
Szczytna, dolnośląskie
  • Przyjmę do pracy od kwietnia osobę na stanowisko szefa kuchni.
  • Zakres obowiązków zgodnie z konkretnym stanowiskiem.
  • Praca w Szczytnej k/Dusznik Zdrój.

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Nowa Ruda, dolnośląskie 1 lokalizacja
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta.

Pakowacz kosmetyków w THG

Bielawa, dolnośląskie 1 lokalizacja
  • Od naszych Kandydatów oczekujemy motywacji oraz chęci do podjęcia pracy.
  • Atrakcyjny system premiowy - nawet do 15% premii (ok. 500zł brutto miesięcznie).

pracownik sekretariatu nowa oferta

Kamieniec, dolnośląskie
  • Masz doświadczenie zawodowe związane z obsługa biura/sekretariatu.
  • Benefity - prywatną opiekę medyczną + kartę sportową.
  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47.

magazynier

  • Kompletacja, pakowanie towaru i przygotowywanie wysyłek kurierskich.
  • Poszukujesz pracy w systemie I zmianowym?
  • Mile widziane znajomość programu Optima;

pracownik montażu

Kłodzko, dolnośląskie
  • Opiekę i wsparcie specjalisty Randstad.
  • Praca produkcyjna nie jest Ci obca?
  • Praca na produkcji dla osoby z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi.

Pracownik produkcji

Bielawa, dolnośląskie
  • Od naszych Kandydatów oczekujemy jedynie motywacji oraz gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym.
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego.

Pominęliśmy 4 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy