praca: Łabędy, śląskie

Filter results by:
Uściślij wyszukiwanie według: Magazynier (anuluj)
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 30 ofert
Leadec
Gliwice, śląskie
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,.
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.
my center
  • Zatrudnienie w przyjaznym, zaangażowanym i nastawionym na sukces zespole.
  • Zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem.
  • Dbałość o porządek na magazynie.
Zabrze, śląskie
  • Opracowywanie zwrotu towaru z urzędów pocztowych na podstawie otrzymanych dokumentów,.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Ponadto od 15 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny( kartę sportową – OK System,…
Ruda Śląska, śląskie
  • Aplikuj do dnia: 25-12-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
STOKSON Sp. j.
Piekary Śląskie, śląskie
  • STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych.
AgencJa Pracy
  • Stabilne miejsce pracy, możliwość rozwoju zawodowego.
  • Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
MDJ
  • Piekarnia MDJ Gliwice poszukuje osób na stanowisko: Magazynier.
  • Pakowanie asortymentu do koszy i przygotowywanie do wysyłki.
  • Konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych,.
  • Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:
  • Masz doświadczenie w pracy magazynowej,.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania pracownika.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.