Ta oferta pracy wygasła w serwisie Indeed
Powody mogą być następujące: pracodawca nie przyjmuje aplikacji, nie prowadzi aktywnej rekrutacji lub przegląda otrzymane aplikacje.

Kierownik ds. personalnych w Biurze Rachunkowym

IFIRMA S.A.
53-234 Wrocław
Zdalnie
8 000 zł - 13 000 zł miesięcznie - Pełny etat

Lokalizacja

Świadczenia
Na podstawie pełnego opisu stanowiska

  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy firmowe
  • Możliwość pracy z domu
  • Pakiety i karty sportowe
  • Program poleceń pracowniczych
  • Prywatna opieka medyczna

Pełny opis stanowiska

IFIRMA SA

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Polsce. Stworzyliśmy od podstaw pierwszy internetowy program do samodzielnego prowadzenia księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasz zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy księgowe tysiącom przedsiębiorców.

W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław, ul. Grabiszyńska 241 G

Do Twoich głównych zadań należało będzie:

  • zapewnienie pomocy i wsparcia merytorycznego dla zespołu księgowego liczącego około 100 osób,
  • koordynowanie pracy biura oraz wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających jego pracę,
  • współpraca z działem kadr w sprawach dotyczących zatrudnionych pracowników (urlopy, rozliczenia, przedłużanie umów itp.)
  • tworzenie, planowanie polityki szkoleń,
  • opracowywanie ścieżek rozwoju pracowników i ocen pracowniczych,
  • wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych,
  • rekrutacja nowych pracowników do biura rachunkowego i koordynowanie procesu ich wdrożenia.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu księgowości i prawa podatkowego – warunek konieczny,
  • posiadasz minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym/leaderskim/managerskim,
  • doskonale sprawdzasz się w roli lidera zespołu, potrafisz organizować i nadzorować jego pracę,
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • jesteś komunikatywny/a, systematyczny/a i dokładny/a.

Twoim dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub instytucjach publicznych (np. Administracja Skarbowa, ZUS).

Co oferujemy?

  • długofalową, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW,
  • wynagrodzenie w wysokości – 8000 – 13000 zł brutto,
  • elastyczne godziny pracy,
  • po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej,
  • budżet szkoleniowy - szkolenia branżowe z tematyki księgowości oraz dostęp do aktualnej literatury podatkowej, portali branżowych,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
  • dużą samodzielność działania i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • bezpłatny parking oraz możliwość korzystania z rowerowni,
  • rowery firmowe do Twojej dyspozycji,
  • wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez.

Jesteśmy także operatorem serwisu do zarządzania projektami www.firmbee.com

Aby wziąć udział w naszym procesie rekrutacyjnych prosimy o zapoznanie się informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, które znajdziesz tutaj: ifirma . pl/rodo (KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY W IFIRMA S.A) oraz o umieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez IFIRMA SA z siedzibą we Wrocławiu, na potrzeby niezbędne do bieżącego procesu rekrutacji.”

Zgoda na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez IFIRMA SA z siedzibą we Wrocławiu, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych iod(małpa)ifirma.pl .

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 8 000,00zł - 13 000,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram:

  • 8 godzin dziennie

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Premia za wyniki pracy