Opinia pracownika firmy ZARA

Zobacz wszystkie opinie o firmie ZARA

Jedyna rzecz która moze trzymac przy tej pracy to zniżki pracownicze
kasjer/sprzedawca (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie26 kwietnia 2016
Na poczatku pracy jest wporzadku kazdy jest dla Ciebie mily usmiechniety i zapewnia jaki to nasz skep nie jest wspaniały. Pracuje sie około 5,6 h dziennie dopiero pozniej zaczyna sie pracowac po 8 maksymalnie do 10 h. "Elastyczność " godzin pracy polega na tym ze trzeba codziennie sprawdzac grafik, ponieważ przełozony nie zawsze informuje o zmianie( nie wspominajac o wczesniejszym zapytaniu czy taka zmiana Ci pasuje czy nie masz juz czegos zaplanowanego) . Możliwosc rozwoju jest mała , sa propozycje na potencjalne szkolenia po których nie dostajesz gwarancji awansu. Kierowniczki działu sa mile do czasu kiedy Ty nie potrzebujesz zmiany grafiku badz komunikujesz ze cos jest nie tak np. w prośbach grafikowych masz lekarza w przyszlym miesiacu i potrzebujesz dzien wolny o ktorym uprzedziłas w odpowiednim czasie , przychodzi nowy miesiac sprawdzasz grafik a tam dzien pracujacy . Jedyne co uslyszysz zamien sie z kims (a wiadomo ze kazdy nie chce tego robic). Typowy dzien dzeli sie na poranna zmiane lub popoludniowa. Rano raczej nie ma duzego ruchu wiec w miare mozliwosci robi sie porzadki za kasa, na sklepie lub wszystkie rzeczy ktore zleci kierownik. Po południu kiedy ruch sie zwieksza roznosi sie ubrani z przymierzalni jak najszybciej i caly czas utrzymuje sie porzadek na sklepie i pomaga klienta. W ostatnich miesiacach najprzyjemniejszym momentem pracy jest wyjście z niej
Plusy
opieka zdrowotna w LUX MED, znizki pracownicze
Minusy
niskie zarobki, ciagłe zmiany grafiku uniemożliwiajace zaplanowania czegokolwiek

Inne opinie pracowników firmy ZARA

Miejsce pracy w którym panuje nie fajna atmosfera
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Katowice, śląskie23 stycznia 2019
Nie było typowego dnia pracy, możliowści rozwoju ograniczone, kadra zarządzająca nie potrafi wiele pomóc, dziewczyny się obgadują
Good for beginners
Sales Associate (były pracownik) –  Poland4 lutego 2018
Fast paced and competitive environment. Long working hours during sale and holidays time. They had good benefits and attractive things for workers (birthday vouchers, Christmas gift boxes)

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ZARA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8