Opinie pracowników firmy ZARA - Warszawa, mazowieckie

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (5 662)
Młody zespół
Pracownik teamu magazynowego (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie8 stycznia 2020
Możliwość rozwoju, młody zespół, elastyczny grafik, pakiet lux med, możliwość zakupu karty multisport za cene 69zl miesiecznie.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Fajna atmosfera
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie3 kwietnia 2017
Fajni ludzie można się pośmiać dogodne warunki i wynagrodzenie
Plusy
Dlugie przerwy
Minusy
Niskie wynagrodzdnie
Jedyna rzecz która moze trzymac przy tej pracy to zniżki pracownicze
kasjer/sprzedawca (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie26 kwietnia 2016
Na poczatku pracy jest wporzadku kazdy jest dla Ciebie mily usmiechniety i zapewnia jaki to nasz skep nie jest wspaniały. Pracuje sie około 5,6 h dziennie dopiero pozniej zaczyna sie pracowac po 8 maksymalnie do 10 h. "Elastyczność " godzin pracy polega na tym ze trzeba codziennie sprawdzac grafik, ponieważ przełozony nie zawsze informuje o zmianie( nie wspominajac o wczesniejszym zapytaniu czy taka zmiana Ci pasuje czy nie masz juz czegos zaplanowanego) . Możliwosc rozwoju jest mała , sa propozycje na potencjalne szkolenia po których nie dostajesz gwarancji awansu. Kierowniczki działu sa mile do czasu kiedy Ty nie potrzebujesz zmiany grafiku badz komunikujesz ze cos jest nie tak np. w prośbach grafikowych masz lekarza w przyszlym miesiacu i potrzebujesz dzien wolny o ktorym uprzedziłas w odpowiednim czasie , przychodzi nowy miesiac sprawdzasz grafik a tam dzien pracujacy . Jedyne co uslyszysz zamien sie z kims (a wiadomo ze kazdy nie chce tego robic). Typowy dzien dzeli sie na poranna zmiane lub popoludniowa. Rano raczej nie ma duzego ruchu wiec w miare mozliwosci robi sie porzadki za kasa, na sklepie lub wszystkie rzeczy ktore zleci kierownik. Po południu kiedy ruch sie zwieksza roznosi sie ubrani z przymierzalni jak najszybciej i caly czas utrzymuje sie porzadek na sklepie i pomaga klienta. W ostatnich miesiacach najprzyjemniejszym momentem pracy jest wyjście z niej
Plusy
opieka zdrowotna w LUX MED, znizki pracownicze
Minusy
niskie zarobki, ciagłe zmiany grafiku uniemożliwiajace zaplanowania czegokolwiek
productive, fun
Shop assistant (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie27 lutego 2016
good experience gained, good atmosphere and good staff learned how to handle money and customer complaints and deal with jobs to a good standard and efficiently.
Plusy
good hours
Minusy
low wage
nice people, good workplace
Sales Assistant (były pracownik) –  Warsaw20 kwietnia 2015
I worked part time in ZARA during my study. I liked it, because I met there very nice people. I learned how to be good at customer service

Zobacz więcej opinii o firmie ZARA

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ZARA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8