Opinie pracowników firmy ZARA - Rzeszów, podkarpackie

Rzeszów, podkarpackie2 opinie
Zaraz to moje pierwsze miejsce pracy, zaraz po maturze miałam tam możliwość szybkich awansów. Systematycznie otrzymywałam dodatkowe zadania i obowiązki, z których starałam się wywiązywać jak najlepiej. Młoda kadra zarządzająca była uprzejma i wyrozumiała.
Dzień zaczyna się od "Dzień dobry" :) a właściwie od "Cześć". Jest to hiszpańska firma, w której mówi się na "Ty" do przełożonych, nie stwarza się żadnych barier. Wszyscy są otwarci i chętni do pomocy.
Wpisanie się na listę, odebranie sprzętu, iPod,walkie-talkie, sprawdzenie planu dnia, który wyznacza strefy, w których należy obsługiwać klienta, stosowanie 6 minimum obsługi klienta, sprzątanie sklepu, wydawanie zamównień on-line, przygotowywanie sprzętu do dostawy.

Każdy, kto chce się rozwijać i awansować kontaktuje się z przełożonymi, później wysyła się daną osobę na tzw. "Ścieżkę kariery", szkoli się tą osobę, dostaje się ocene i obejmuje się dane stanowisko.

Pracując 2,5 roku kadra zarządzająca zmieniała się około czterokrotnie. Brak kompetencji, umiejętności, brak pomocy ze strony przełożonych, brak czystej ludzkiej empatii.

Współpracownicy pozytywnie nastawieni, sympatyczni ludzie służący pomocą.

Kiedy jedna osobą musi zrobić wszystko, a na danej zmianie na jednym dziale jest co najmniej pięć osób. Trudni klienci, którzy wymagają od pracowników działania, które nie leży w ich gestii. (niedziałająca on-line w weekendy)

Uśmiech, zadowolenie klienta, pochwała.
Plusy
Możliwość próśb grafikowych co miesiąc, wolne dni w tygodniu
Minusy
5 h w pracy i nie przysługuje żadna przerwa, 6 h - 15minut, 7 h - 20 minut, 8, 9, 10, 11 h - pół h przerwy.