Opinia pracownika firmy ZARA

Jedyna rzecz która moze trzymac przy tej pracy to zniżki pracownicze

26 kwietnia 2016
Na poczatku pracy jest wporzadku kazdy jest dla Ciebie mily usmiechniety i zapewnia jaki to nasz skep nie jest wspaniały. Pracuje sie około 5,6 h dziennie dopiero pozniej zaczyna sie pracowac po 8 maksymalnie do 10 h. "Elastyczność " godzin pracy polega na tym ze trzeba codziennie sprawdzac grafik, ponieważ przełozony nie zawsze informuje o zmianie( nie wspominajac o wczesniejszym zapytaniu czy taka zmiana Ci pasuje czy nie masz juz czegos zaplanowanego) . Możliwosc rozwoju jest mała , sa propozycje na potencjalne szkolenia po których nie dostajesz gwarancji awansu. Kierowniczki działu sa mile do czasu kiedy Ty nie potrzebujesz zmiany grafiku badz komunikujesz ze cos jest nie tak np. w prośbach grafikowych masz lekarza w przyszlym miesiacu i potrzebujesz dzien wolny o ktorym uprzedziłas w odpowiednim czasie , przychodzi nowy miesiac sprawdzasz grafik a tam dzien pracujacy . Jedyne co uslyszysz zamien sie z kims (a wiadomo ze kazdy nie chce tego robic). Typowy dzien dzeli sie na poranna zmiane lub popoludniowa. Rano raczej nie ma duzego ruchu wiec w miare mozliwosci robi sie porzadki za kasa, na sklepie lub wszystkie rzeczy ktore zleci kierownik. Po południu kiedy ruch sie zwieksza roznosi sie ubrani z przymierzalni jak najszybciej i caly czas utrzymuje sie porzadek na sklepie i pomaga klienta. W ostatnich miesiacach najprzyjemniejszym momentem pracy jest wyjście z niej
Plusy
opieka zdrowotna w LUX MED, znizki pracownicze
Minusy
niskie zarobki, ciagłe zmiany grafiku uniemożliwiajace zaplanowania czegokolwiek
23 stycznia 2019
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Katowice, śląskie
Nie było typowego dnia pracy, możliowści rozwoju ograniczone, kadra zarządzająca nie potrafi wiele pomóc, dziewczyny się obgadują
8 sierpnia 2017
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) - Kraków, małopolskie,Rynek
Walka o stołek.wszystko nerwowo i chaotycznie.Nie polecam.
Plusy
Pakiet socjalny, karta mulisport
Minusy
Z karty nikt nie korzysta:)
2 lutego 2020
Doradca Klienta (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
W salonie, w którym pracuję panuje bardzo dobra atmosfera. Nie ma wyścigu szczurów, wiadomo że jest parcie na wyniki, bo wszyscy chcą wyrobić premię i dostać więcej pieniędzy. Bardzo dobry pakiet socjalny dla pracowników, warunki na zapleczu socjalnym też są bardzo dobre. Odpowiednia ilość i długość przerw do czasu pracy, bardzo elastyczny grafik, dobre zarobki. Oczywiście minusem jest czasami uciążliwa praca z klientem, ale to nie jest wina firmy. Bardzo lubię podejście ZARY do klienta, firma jest na pewno nastawiona na to żeby klient był zadowolony, a nie na to by zarobić jak najwięcej. Lubię wiedzieć, że miejsce w którym pracuję NAPRAWDĘ dba o swoich pracowników i klientów, a nie tylko rzuca pustymi hasłami.