Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Opinia pracownika firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych

developing experience

22 marca 2014
demanding job with constant opportunity to learn and develop skills
Similar reviews
9 czerwca 2020
Inspektor (były pracownik) - ZUS
Pracy w ZUS nie polecam. Przepłacisz to utratą zdrowia, którego nikt Ci już nie wróci. Tam rządzi sam Lucyfer a większość pracowników to żywe wcielenia diabła. Większość z nich nie ma nawet pożądanego wykształcenia, ale mają za to opracowane do perfekcji metody najbardziej wyrafinowanej manipulacji, szantażu emocjonalnego, znęcania, zaniżania samooceny a w konsekwencji do wyeliminowania Cię z zespołu i z pracy.. Poziom ignorancji. chamstwa, kłamstwa i obłudy sięgnął tam już zenitu. To nie jest zakład pracy tylko obóz pracy. Liczą się układy i znajomości jak za czasów PRL-u. Pamiętaj, jeśli Jesteś ogólnie dobrym człowiekiem, osobą wykształconą, uczciwą, kulturalną, inteligentną, dbasz o wygląd zewnętrzny i prezencję, reprezentujesz sobą wysoki poziom, nie zniżasz się do prostactwa, krytyki wszystkich i wszystkiego,plotkarstwa, znecania się nad innymi pracownikami, , lizydupstwa i donosicielstwa to wcześniej czy później wykopią Cię koleżanki na zbity pysk z chorej zazdrości i nienawiści. Większość z nich leczy się u psychiatry. Prostactwo, chamstwo, znieczulica spoleczna.Mobbing na porządku dziennym zarówno ze strony współpracowników jak i szefostwa. Władze tu trzyma klika, układy.
7 lutego 2020
Inspektor (były pracownik) - Chorzów, śląskie
Pracuje w zusie 15 lat i do tej pory sama jestem w szoku ze tyle tam wytrzymałam. Przez prace w tym obozie nabawilam sie depresji. Nie nawidze tego miejsca, tego co robię..ludzi..wszystkiego co ma związek z zusem. Nie liczy sie czlowiek no chyba ze tylko do nabijania statystyk by kierownictwo mogło dostać premie a dla nas mrowek ochlapy! Jedyne pozytywne aspekty tej pracy yk praca od od 7 do 15 od poniedziałku do piątku. Nic wiecej
4 lutego 2020
Kumoterstwo i układy ! Zatrudniają ludzi po zaocznych szkołach średnich bez matury! Oczywiście po znajomości!
Plusy
Godziny pracy
Minusy
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,7