Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Opinia pracownika firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych

alfa i omega

22 lipca 2019
Na rozmowę kwalifikacyjną musisz znać przepisy jak długoletni pracownik a po dwóch - trzech dniach szkolenia musisz być alfą i omegą a tak się nie da MASAKRA
Similar reviews
18 lipca 2019
Mobbing na porządku dziennym, wyzysk, praca za darmo bo brak nadgodzin, psychiczne dręczenie, nadmiar pracy, masakra! Młodzi ludzie omijać z daleka
Minusy
NISKIE ZAROBKI, MOBBING, ZA DUŻO PRACY
9 marca 2019
Generalnie masakra. Straszna spychologia obowiązków na nowych pracowników, bo przecież młodsze osoby ,,z chęcią'' będą pracować na dwóch, czasem trzech etatach za najniższą krajową. Jeśli się nie wyrabia kierownictwo i starsi pracownicy mają pretensje. Potrafią Cię poniżyć. Brak najmniejszej wyrozumiałości dla osób nowozatrudnionych,

Mało tego, zła organizacja pracy, problem z zarządzaniem ze strony kierownictwa, które tylko utrudnia pracę dokładając coraz to nowe i coraz bardziej absurdalne obowiązki na pracowników.

Napięta atmosfera, poniżanie ze strony bardziej doświadczonych pracowników, ogromna dawka stresu, wycieńczenie psychiczne - tak wygląda praca w ZUS.
Plusy
Pensja na czas, trzynastka
Minusy
Niskie zarobki, nawał obowiązków, brak współpracy, ogromny stres
19 grudnia 2017
Same role
Jeśli ktoś chce tam pracować, to tylko desperat.Na początku wydaje się że złapałeś Pana Boga za nogi( stabilna praca i wynagrodzenie), później zaczynasz budzić się z letargu.
Pracuję w tej ,, firmie" dosyć długo. Zarabiam średnio 2000 -2500 zł brutto. Generalnie występuje brak poszanowania dla pracownika - masz robić i cieszyć się że w ogóle tam pracujesz. Poniżanie pracownika przy innych to NORMA.A Kierownik nie jest od tego by Ci pomóc,a tylko nadzoruje Twoją pracę. Pracujesz dopiero 2 tyg. co z tego masz już wiedzieć WSZYSTKO i czytać poradniki. Zarobki- katastrofa w porównaniu do powierzonych obowiązków,tępa pracy oraz stresu jaki przeżywasz.. Najgorsze wydziały to : Wydział Ubezpieczeń i Składek oraz wydział Rozliczeń Kont (omijać z daleka).

A dodatkowo najgorsze są premie - nie ważne ile spraw wyrobisz w miesiącu. Jeśli lubi Ciebie Kierownik lub Naczelnik to dostajesz niezłą sumę. Natomiast gdy nie jesteś ulubieńcem dostajesz ochłapy i się ciesz.
Plusy
nagrody ( od Centrali nie są one uzależnione od Kierownika lub Naczelnika), godziny pracy
Minusy
sters, poniżanie pracownika przy innych, niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera ( nie wiem czy we wszytkich wydziałach)
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,7