Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Zobacz wszystkie opinie o firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinia pracownika firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zus

Nie polecam. Wyścig szczurów, brak szacunku do pracowników. Pracownik to maszyna do roboty. Pośpiech i wieczny stres Praca zbyt poważna i odpowiedzialna za marne pieniądze, nie warto.

Dno

Zaluję dnia w ktorym pojawiłam się w tym domu wariatów. Kierownictwo stara się celowo psuc atmosfere miedzy pracownikami, obsmarowywanie osob nieobecnych przed resztą pracownikow to norma. Kadra zarzadzajaca wyciagnieta ze smietnika, sami dzialacze pis, na czele z dyrekcja. Falszywce obsadzaja swoich na najwyzszych stanowiskach takze w podleglych Inspektoratach, w ktorych jest bardzo nieciekawie, nie zwazajac na fakt, ze to osoby zupelnie niekompetentne, czesto z watpliwa opinia, takze jesli chodzi o obyczajnosc. Przemocy psychicznej ze strony "gory" doswiadczylismy i doswiadczamy wielokrotnie. To oszusci pozbawieni sumienia i zasad moralnych, "niektorzy" usunieci z innych miejsc pracy, ale reka reke myje, co w rodzinie to nie zginie. To co serwuje sie nam w Oddziale w Chrzanowie to dobry material do telewizji. Zbierajmy wszelkie materialy i rozmowy, ktore pokaza co sie dzieje wewnatrz, nich to wyjdzie na swiatlo dzienne. Nie bojmy sie zglaszac tego do innych instytucji. Po tych 3 latach pracy nie mam wobec tych ludzi zadnej lojalnosci.

Plusy

Koniec pracy o 15.00

Minusy

Zarobki, mobbing, stres, duze obciazenie praca
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Praca w ciągłym stresie i niepewności jutra. Ciągle dokładają nowych obowiązków, do których nie przygotowują merytorycznie, płaca słaba jak na pretendowanie do korporacji, brak dialogu z naczelnictwem, kierownictwem i prezeska. Uwagi pracowników giną w drodze służbowej.

Minusy

Niskie zarobki, ciągły stres, nadgodziny, mobbing.

Kumoterstwo i donosicielstwo

Jeśli lizanie 4liter kierownikom i donoszenie na współpracowników to Twoje ulubione zajęcie, to polecam ZUS Płock wydział zasiłków 😁

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu