Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Opinia pracownika firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych

zus olsztyn

27 listopada 2014
Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia ale brak ofert pracy do zatrudnienia po stażu.
Plusy
zdobycie doświadczenia
Minusy
brak ofert pracy
Similar reviews
29 sierpnia 2018
Praca stabilna,urozmaicona, wymagająca współpracy.pracownicy raczej życzliwi sobie.
Jednak zarobki ogólnie nie zadawalające
Plusy
Opieka socjalna, warunki pracy
Minusy
Niskie płace
9 czerwca 2020
Inspektor (były pracownik) - ZUS
Pracy w ZUS nie polecam. Przepłacisz to utratą zdrowia, którego nikt Ci już nie wróci. Tam rządzi sam Lucyfer a większość pracowników to żywe wcielenia diabła. Większość z nich nie ma nawet pożądanego wykształcenia, ale mają za to opracowane do perfekcji metody najbardziej wyrafinowanej manipulacji, szantażu emocjonalnego, znęcania, zaniżania samooceny a w konsekwencji do wyeliminowania Cię z zespołu i z pracy.. Poziom ignorancji. chamstwa, kłamstwa i obłudy sięgnął tam już zenitu. To nie jest zakład pracy tylko obóz pracy. Liczą się układy i znajomości jak za czasów PRL-u. Pamiętaj, jeśli Jesteś ogólnie dobrym człowiekiem, osobą wykształconą, uczciwą, kulturalną, inteligentną, dbasz o wygląd zewnętrzny i prezencję, reprezentujesz sobą wysoki poziom, nie zniżasz się do prostactwa, krytyki wszystkich i wszystkiego,plotkarstwa, znecania się nad innymi pracownikami, , lizydupstwa i donosicielstwa to wcześniej czy później wykopią Cię koleżanki na zbity pysk z chorej zazdrości i nienawiści. Większość z nich leczy się u psychiatry. Prostactwo, chamstwo, znieczulica spoleczna.Mobbing na porządku dziennym zarówno ze strony współpracowników jak i szefostwa. Władze tu trzyma klika, układy.
7 lutego 2020
Inspektor (były pracownik) - Chorzów, śląskie
Pracuje w zusie 15 lat i do tej pory sama jestem w szoku ze tyle tam wytrzymałam. Przez prace w tym obozie nabawilam sie depresji. Nie nawidze tego miejsca, tego co robię..ludzi..wszystkiego co ma związek z zusem. Nie liczy sie czlowiek no chyba ze tylko do nabijania statystyk by kierownictwo mogło dostać premie a dla nas mrowek ochlapy! Jedyne pozytywne aspekty tej pracy yk praca od od 7 do 15 od poniedziałku do piątku. Nic wiecej
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,7