Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie dot. stanowiska Starszy referent (m/k) w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Starszy referent (m/k)4 opinie
Miejsce pracy, w ktorym jest bardzo duza presja i nie mila atmosfera
Plusy
Praca jednozmianowa
Minusy
Bardzo niskie zarobki, zle zarzadzanie
Co mogę powiedzieć o tej pracy? Z całego serca nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecają Państwu szkolenie, wprowadzenie w obowiązki oraz zapewnienie niezbędnych do pracy materiałów biurowych, jednak po zatrudnieniu następuje całkowita amnezja, podobnie jak wśród partii rządzących po wygranych wyborach. W efekcie nie otrzymujecie Państwo żadnego szkolenia, osoba, która miała wprowadzić Was w arkana pracy na objętym stanowisku, sama nie wie w co najpierw ręce włożyć, więc nie ma co liczyć, że poświęci czas na szkolenie i tłumaczenie wszystkiego nowemu pracownikowi. Z obiecanych narzędzi pracy, w miarę szybko dostajecie elektroniczną kartę do komputera (w moim przypadku po jakichś 2 - 3 dniach) - bo przecież musicie wykonywać swoje obowiązki, a fakt, że na dobrą sprawę nikt Was z nimi nie zaznajomił dla przełożonych nie ma większego znaczenia. Co do reszty materiałów biurowych ( w tym choćby długopisów, zszywaczy, czy pieczątki), ich zdobywanie polega na wędrówce po pokojach ze słowami "Pan Da". Pan bądź Pani da lub nie da w zależności czy posiada jakieś materiały w nadwyżce, co w tej instytucji raczej rzadko się zdarza. W rezultacie zostajecie bez wstępnego szkolenia, zatem błądzicie jak we mgle szukając właściwych rozwiązań spraw, które napływają w coraz większej ilości. Dodatkowo, żeby było bardziej ekscytująco, dostajecie na początek jedną z trudniejszych spraw, ponieważ "Jak Pani opracuje tę sprawę, szybciej się nauczy". Zawsze byłam zwolenniczką rzucania na głęboka wodę, jednak ta instytucja dodaje pikanterii, przywiązując do nogi pokaźny worek z cementem. Dlaczego - więcej...
Plusy
Social, Wynagrodzenie na czas.
Minusy
Cała reszta - opina wyjaśnia wszystko
Polecam. Możliwość nauki i doswiadczenia jaką dostałam w zakładzie ubezpieczeń społecznych nie mogę porównać z żadną inną wcześniejszą praca. Kadra zarządzająca jak i współpracownicy zawsze byli pomocni i chętni przekazania wiedzy. A wiedza zdobyta na studiach na pewno przydała mi się do pelnionego stanowiska.
.......niewdzięczna praca, niegodna otrzymywanego wynagrodzenia, brak organizacji pracy, współpracy
Plusy
Minusy
...
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,7