Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie dot. stanowiska Starszy referent (m/k) w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Starszy referent (m/k)8 opinii

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (106)

Opinia ogolna

Stresujaca praca bez mozliwosci awansu ciagla rywalizacja, brak rozwoju, zmieniany urlop planowany, obnizana premia brak podwyzek wynagrodzenia

Plusy

Wolne weekendy, praca na jedna zmiane

Minusy

Niskie zarobki, rywalizacka, brak kultury pracy, niemila atmosfers

Zus

Nie polecam. Wyścig szczurów, brak szacunku do pracowników. Pracownik to maszyna do roboty. Pośpiech i wieczny stres Praca zbyt poważna i odpowiedzialna za marne pieniądze, nie warto.

Dno

Zaluję dnia w ktorym pojawiłam się w tym domu wariatów. Kierownictwo stara się celowo psuc atmosfere miedzy pracownikami, obsmarowywanie osob nieobecnych przed resztą pracownikow to norma. Kadra zarzadzajaca wyciagnieta ze smietnika, sami dzialacze pis, na czele z dyrekcja. Falszywce obsadzaja swoich na najwyzszych stanowiskach takze w podleglych Inspektoratach, w ktorych jest bardzo nieciekawie, nie zwazajac na fakt, ze to osoby zupelnie niekompetentne, czesto z watpliwa opinia, takze jesli chodzi o obyczajnosc. Przemocy psychicznej ze strony "gory" doswiadczylismy i doswiadczamy wielokrotnie. To oszusci pozbawieni sumienia i zasad moralnych, "niektorzy" usunieci z innych miejsc pracy, ale reka reke myje, co w rodzinie to nie zginie. To co serwuje sie nam w Oddziale w Chrzanowie to dobry material do telewizji. Zbierajmy wszelkie materialy i rozmowy, ktore pokaza co sie dzieje wewnatrz, nich to wyjdzie na swiatlo dzienne. Nie bojmy sie zglaszac tego do innych instytucji. Po tych 3 latach pracy nie mam wobec tych ludzi zadnej lojalnosci.

Plusy

Koniec pracy o 15.00

Minusy

Zarobki, mobbing, stres, duze obciazenie praca

Praca w ciągłym stresie i niepewności jutra. Ciągle dokładają nowych obowiązków, do których nie przygotowują merytorycznie, płaca słaba jak na pretendowanie do korporacji, brak dialogu z naczelnictwem, kierownictwem i prezeska. Uwagi pracowników giną w drodze służbowej.

Minusy

Niskie zarobki, ciągły stres, nadgodziny, mobbing.

Zus zielona góra

Co mogę powiedzieć o tej pracy? Z całego serca nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecają Państwu szkolenie, wprowadzenie w obowiązki oraz zapewnienie niezbędnych do pracy materiałów biurowych, jednak po zatrudnieniu następuje całkowita amnezja, podobnie jak wśród partii rządzących po wygranych wyborach. W efekcie nie otrzymujecie Państwo żadnego szkolenia, osoba, która miała wprowadzić Was w arkana pracy na objętym stanowisku, sama nie wie w co najpierw ręce włożyć, więc nie ma co liczyć, że poświęci czas na szkolenie i tłumaczenie wszystkiego nowemu pracownikowi. Z obiecanych narzędzi pracy, w miarę szybko dostajecie elektroniczną kartę do komputera (w moim przypadku po jakichś 2 - 3 dniach) - bo przecież musicie wykonywać swoje obowiązki, a fakt, że na dobrą sprawę nikt Was z nimi nie zaznajomił dla przełożonych nie ma większego znaczenia. Co do reszty materiałów biurowych ( w tym choćby długopisów, zszywaczy, czy pieczątki), ich zdobywanie polega na wędrówce po pokojach ze słowami "Pan Da". Pan bądź Pani da lub nie da w zależności czy posiada jakieś materiały w nadwyżce, co w tej instytucji raczej rzadko się zdarza. W rezultacie zostajecie bez wstępnego szkolenia, zatem błądzicie jak we mgle szukając właściwych rozwiązań spraw, które napływają w coraz większej ilości. Dodatkowo, żeby było bardziej ekscytująco, dostajecie na początek jedną z trudniejszych spraw, ponieważ "Jak Pani opracuje tę sprawę, szybciej się nauczy". Zawsze byłam zwolenniczką rzucania na głęboka wodę, jednak ta instytucja dodaje pikanterii, przywiązując do nogi pokaźny worek z cementem. Dlaczego -

Plusy

Social, Wynagrodzenie na czas.

Minusy

Cała reszta - opina wyjaśnia wszystko

Polecam !

Polecam. Możliwość nauki i doswiadczenia jaką dostałam w zakładzie ubezpieczeń społecznych nie mogę porównać z żadną inną wcześniejszą praca. Kadra zarządzająca jak i współpracownicy zawsze byli pomocni i chętni przekazania wiedzy. A wiedza zdobyta na studiach na pewno przydała mi się do pelnionego stanowiska.

Miejsce pracy, gdzie panuje zla atmosfera

Miejsce pracy, w ktorym jest bardzo duza presja i nie mila atmosfera

Plusy

Praca jednozmianowa

Minusy

Bardzo niskie zarobki, zle zarzadzanie

...

.......niewdzięczna praca, niegodna otrzymywanego wynagrodzenia, brak organizacji pracy, współpracy

Plusy

Minusy

...

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu