Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie dot. stanowiska Specjalista (m/k) w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Specjalista (m/k)5 opinii

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (106)

stały pracodawca

Rozwój kariery uzależniony jest od stopnia zaanagażowania pracownika. Najtrudniejszą częścią pracy jest chyba pogarszająca się atmosfera, wynagrodzenie nieadekwatne do stażu pracy i wykonywanej pracy. Plusem tej pracy jest praca w zespole, kontakt z ludźmi oraz organizacja własnej pracy.

Plusy

stałe godziny pracy

Chrzanowski koszmar

Z tak złym traktowaniem pracowników nie spotkałam się w żadnym innym miejscu pracy. Mobbing to zbyt delikatne określenie. Dyrekcja to banda cymbałów z rozrośniętym do granic możliwości ego i zerową wiedzą na jakikolwiek temat. Pracownicy to dla nich szmaty. Tematu związków zawodowych lepiej nie poruszać, bo to śmiech na sali.

Plusy

nie ma żadnych

Minusy

wszystko jest wielkim minusem

Stabilna ale uciążliwa

Przepracowałam tam ponad 21 lat i pomimo wielu stresów dopiero po wejściu nowego systemu poddałam się, niestety głową muru nie przebijesz.

Zus Łódź

Przychodząc do pracy w ZUS mialam inne wyobrazenie o tej firmie (jeszcze wtedy nazywalam ja firma). Niestety szybko zweryfikowalam swoj pogląd. W Zus nie szanuje sie pracownika. Zatrudnia sie wyksztalcobego mlodego czlowieka po stydiach i kilkuletnim doswiadczeniem za 2400 zl brutto. Umowe o prace na czas nieokreslony rozciaga sie maksymalnie w czasie...Nikt nie liczy sie z Twoim zdaniem...naczelnik slepo realizujd wutyczny dyrektora czy centrali...nikt nie piśnie słówkiem. Zreszta nie ma sie co dziwic..naczelnicy to osoby bez kompetencji, "mianowane" przez swoich na wyzsze stanowiska, ktorych sie kurczowo trzymaja, bo nigdzie indziej nie znajda roboty...Nagrody kwartalne przyznawane przez naczelnika wg swojego "widzimisie"-czytaj znasz sie fobrze z naczelnikiem Twoja nagroda o kilka stowek bedzie wyzsza po to zeby innemu pracownikowi zabrac...Jezeli jestes ambitna, samodzielna, pelna pomysliw osoba-nie idz do zusu...ztłamszą w Tobie wszystko te cechy, ktore masz...Nie warto....

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, awans możliwy jedynie przez posiadanie "pleców", brak pakietu socjalnego, urągające człowiekowi w XXI wieku warunki sicjalne, toaleta jedna na 40 osób

Miejsce pracy w którym dużo się dzieje, rozmiar zadań przerastający możliwości pracowników

Praca niezwykle ciekawa chociaż trudna i wymagająca stałej uwagi i skupienia. Niestety nie daje możliwości rozwoju zawodowego, niskie zarobki, brak wsparcia przełożonych w sytuacjach kryzysowych.

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu