Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie dot. stanowiska Referent (m/k) w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Referent (m/k)9 opinii
alfa i omega
Na rozmowę kwalifikacyjną musisz znać przepisy jak długoletni pracownik a po dwóch - trzech dniach szkolenia musisz być alfą i omegą a tak się nie da MASAKRA
Masakra dramat mobbing
Mobbing na porządku dziennym, wyzysk, praca za darmo bo brak nadgodzin, psychiczne dręczenie, nadmiar pracy, masakra! Młodzi ludzie omijać z daleka
Minusy
NISKIE ZAROBKI, MOBBING, ZA DUŻO PRACY
Nie polecam pracy w ZUS
Generalnie masakra. Straszna spychologia obowiązków na nowych pracowników, bo przecież młodsze osoby ,,z chęcią'' będą pracować na dwóch, czasem trzech etatach za najniższą krajową. Jeśli się nie wyrabia kierownictwo i starsi pracownicy mają pretensje. Potrafią Cię poniżyć. Brak najmniejszej wyrozumiałości dla osób nowozatrudnionych,

Mało tego, zła organizacja pracy, problem z zarządzaniem ze strony kierownictwa, które tylko utrudnia pracę dokładając coraz to nowe i coraz bardziej absurdalne obowiązki na pracowników.

Napięta atmosfera, poniżanie ze strony bardziej doświadczonych pracowników, ogromna dawka stresu, wycieńczenie psychiczne - tak wygląda praca w ZUS.
Plusy
Pensja na czas, trzynastka
Minusy
Niskie zarobki, nawał obowiązków, brak współpracy, ogromny stres
Nie marnuj swojego życia na tą firme
Jeśli ktoś chce tam pracować, to tylko desperat.Na początku wydaje się że złapałeś Pana Boga za nogi( stabilna praca i wynagrodzenie), później zaczynasz budzić się z letargu.
Pracuję w tej ,, firmie" dosyć długo. Zarabiam średnio 2000 -2500 zł brutto. Generalnie występuje brak poszanowania dla pracownika - masz robić i cieszyć się że w ogóle tam pracujesz. Poniżanie pracownika przy innych to NORMA.A Kierownik nie jest od tego by Ci pomóc,a tylko nadzoruje Twoją pracę. Pracujesz dopiero 2 tyg. co z tego masz już wiedzieć WSZYSTKO i czytać poradniki. Zarobki- katastrofa w porównaniu do powierzonych obowiązków,tępa pracy oraz stresu jaki przeżywasz.. Najgorsze wydziały to : Wydział Ubezpieczeń i Składek oraz wydział Rozliczeń Kont (omijać z daleka).

A dodatkowo najgorsze są premie - nie ważne ile spraw wyrobisz w miesiącu. Jeśli lubi Ciebie Kierownik lub Naczelnik to dostajesz niezłą sumę. Natomiast gdy nie jesteś ulubieńcem dostajesz ochłapy i się ciesz.
Plusy
nagrody ( od Centrali nie są one uzależnione od Kierownika lub Naczelnika), godziny pracy
Minusy
sters, poniżanie pracownika przy innych, niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera ( nie wiem czy we wszytkich wydziałach)
Kraków bdb
Bardzo polubiłam tą prace ze względu na miłą atmosferę oraz miałam możliwość rozwoju.
Najlepsza atmosfera w pracy
To była moja pierwsza praca po maturze.Wspominam ją bardzo dobrze.Trafiłam na ludzi,który mieli właściwe podejście do nowicjuszy.Miałam wszystko wytłumaczone,pokazane,mogłam pytać wielokrotnie jeżeli czegoś nie zrozumiałam.Odbyłam roczną aplikację urzędniczą,której uwieńczeniem było nadanie mi tytułu urzędnik mianowany.Koleżanki w moim referacie to przemiłe,kulturalne i koleżeńskie osoby.Pracę w ZUS-ie wspominam bardzo miło i żałuję,że odeszłam.
Plusy
Pakiet socjalny rewelacja!
Minusy
Nie było minusów
Bardzo stresująco
Stresująco, wszystko na wczoraj, pieniądze też małe. Nie lubiłam tam przychodzić do pracy.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Praca biurowa na stanowisku - Referent w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych pozwoliła mi na rozwinięcie doświadczenia w kierunku moich studiów jakim jest Administracja. O Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych mogę powiedzieć, że jest to Instytucja , która pozwala na pogłębianie wiedzy ,szybkiej organizacji pracy oraz na precyzycje wykonywanie powierzanych zadań. Plusem te pracy jest 8-godzinny dzień pracy ( 7:00-15:00). Kadra pracownicza jest bardzo życzliwa, a w takiej pracy to najważniejsze.Bardzo dobry kontakt z kadrą zarządzającą.
Plusy
Wysokie preferencje pracowników, możliwość zwiększania kwalifikacji
Minusy
brak stałego zatrudnienia
Było trochę stresująco....
Bardzo dogodny czas pracy, wszystkie weekendy wolne, atmosfera trochę nerwowa, zbyt duża ilość zadań nieadekwatna do czasu pracy.
Plusy
czs pracy
Minusy
nerwowa atmosfera
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,7