Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie dot. stanowiska Pracownik biurowy (m/k) w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Praca jest bardzo ciekawa ale z uwagi na ilości wniosków nieadekwatną do ilości pracowników, niemożliwe jest wywiązanie się ze swoich obowiązków i wykonywanie pracy z należytą starannością.
Plusy
Dodatki socjalne np. dopłata do okularów, świadczenia za urlop wypoczynkowy
Minusy
Rzadkie podwyżki, wzrost obowiązków
Od ilu lat pogarszają się atmosfera pracy, mobing, ilość pracy nieadekwatna do zarobków, kadra zarządzająca nie mająca pojęcia o specyfice pracy na stanowiskach .
Plusy
Muszę zgodzić się z poprzednimi opiniami,że awansować w ZUSie można jedynie przez kumoterstwo. Dobrze mieć rodzinę lub przyjaciółki na wysokich stanowiskach. Nie musisz posiadać wiedzy o pracy w danym wydziale. Poza tym panuje wśród naczelników czy kierowników opinia, że wiedza jest zbędna, jedynie umiejętności kierowania ludźmi. W chwili obecnej to kierowanie wygląda na traktowaniu ludzi jak śmieci...niewolników... Nie ma możliwości rozwoju. Szkolenia nie wnoszą nic nowego- może jedynie możliwość zwiedzenia Polski. Premie raz na kwartał to jakieś ochłapy. Naczelnicy uważają, że powinniśmy się cieszyć z tego, że w ogóle je dostajemy. W końcu to premie uznaniowe. Zarobki-nowy pracownik może liczyć na dobrą pensje, ale ona może taka pozostać na długi czas. Koleżanki, które pracują po 30 lat mają pensje porównywalne do nowozatrudnionych. Pensja wpływa na konto zawsze na czas. Socjalne-dofinansowania do wypoczynku, koloni, karty na siłownię/fitness.
Plusy
Pewna pensja
Minusy
Mobbing
Nie polecam. Zarobki poniżej krytyki atmosfera również. Po 25 latach uciekłam z powodu mobbingu (oficjalnie go nie ma). Porażka.
Plusy
stałe zatrudnienie, pakiet socjalny
Minusy
zarobki, atmosfera, wynagrodzenie nie adekwatne do wynagrodzenia
jest to praca wymagająca ciągłego myślenia, stosowania technik sprzedażowych a czasem dużego wysiłku. brak stabilności zatrudnienia, np. powodem nieprzedłużenia umowy jest przebywanie na urlopie macierzyńskim.
Plusy
dobre zarobki, szkolenia
Minusy
brak stabilności zatrudnienia
wysoka kultura pracy. przyjazna kadra zarządzająca.problemy z wprowadzaniem nowych systemów informatycznych,kontakt z klientem, udzielanie mu wyczerpujących informacji, nacisk na wysoki profesjonalizm.
Odbywałam tam staż, pracownicy byli dla mnie uprzejmi i mili, tłumaczyli mi dokładnie co mam zrobić, jak czegoś sie nie rozumiało to pomagali