Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie dot. stanowiska Pracownik biurowy (m/k) w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Pracownik biurowy (m/k)7 opinii

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (106)

Panuje zła atmosfera. Ciągły nieprzerwany nawał pracy.

Praca jest bardzo ciekawa ale z uwagi na ilości wniosków nieadekwatną do ilości pracowników, niemożliwe jest wywiązanie się ze swoich obowiązków i wykonywanie pracy z należytą starannością.

Plusy

Dodatki socjalne np. dopłata do okularów, świadczenia za urlop wypoczynkowy

Minusy

Rzadkie podwyżki, wzrost obowiązków

Bardzo nieprzyjemna atmosfera pracy

Od ilu lat pogarszają się atmosfera pracy, mobing, ilość pracy nieadekwatna do zarobków, kadra zarządzająca nie mająca pojęcia o specyfice pracy na stanowiskach .

Plusy

Miejsce,gdzie można nabawić się depresji

Muszę zgodzić się z poprzednimi opiniami,że awansować w ZUSie można jedynie przez kumoterstwo. Dobrze mieć rodzinę lub przyjaciółki na wysokich stanowiskach. Nie musisz posiadać wiedzy o pracy w danym wydziale. Poza tym panuje wśród naczelników czy kierowników opinia, że wiedza jest zbędna, jedynie umiejętności kierowania ludźmi. W chwili obecnej to kierowanie wygląda na traktowaniu ludzi jak śmieci...niewolników... Nie ma możliwości rozwoju. Szkolenia nie wnoszą nic nowego- może jedynie możliwość zwiedzenia Polski. Premie raz na kwartał to jakieś ochłapy. Naczelnicy uważają, że powinniśmy się cieszyć z tego, że w ogóle je dostajemy. W końcu to premie uznaniowe. Zarobki-nowy pracownik może liczyć na dobrą pensje, ale ona może taka pozostać na długi czas. Koleżanki, które pracują po 30 lat mają pensje porównywalne do nowozatrudnionych. Pensja wpływa na konto zawsze na czas. Socjalne-dofinansowania do wypoczynku, koloni, karty na siłownię/fitness.

Plusy

Pewna pensja

Minusy

Mobbing

Miejsce pracy z fatalną atmosferą w pracy oraz zarobkami poniżej 2500 zł brutto

Nie polecam. Zarobki poniżej krytyki atmosfera również. Po 25 latach uciekłam z powodu mobbingu (oficjalnie go nie ma). Porażka.

Plusy

stałe zatrudnienie, pakiet socjalny

Minusy

zarobki, atmosfera, wynagrodzenie nie adekwatne do wynagrodzenia

praca bardzo ciekawa

jest to praca wymagająca ciągłego myślenia, stosowania technik sprzedażowych a czasem dużego wysiłku. brak stabilności zatrudnienia, np. powodem nieprzedłużenia umowy jest przebywanie na urlopie macierzyńskim.

Plusy

dobre zarobki, szkolenia

Minusy

brak stabilności zatrudnienia

przyjazna atmosfera pracy

wysoka kultura pracy. przyjazna kadra zarządzająca.problemy z wprowadzaniem nowych systemów informatycznych,kontakt z klientem, udzielanie mu wyczerpujących informacji, nacisk na wysoki profesjonalizm.

Miejsce pracy w którym panuje dobra atmosfera

Odbywałam tam staż, pracownicy byli dla mnie uprzejmi i mili, tłumaczyli mi dokładnie co mam zrobić, jak czegoś sie nie rozumiało to pomagali

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Zakład Ubezpieczeń Społecznych z

• Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Pracownik biurowy (m/k)