Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie dot. stanowiska Inspektor (m/k) w firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Inspektor (m/k)23 opinie

Znaleziono 23 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (106)

Zus Wrocław

Jedyny plus to stabilność zatrudnienia. Od kilku lat zero podwyżki, stres ogromny, nacisk tylko na statystyki. Człowiek się nie liczy. Brak sprawiedliwych ocen. Brak możliwości awansu.

Plusy

Socjal

Minusy

Niskie zarobki, mobbing

Zus

Dramatyczna atmosfera, zarobki poniżej godności, brak przepływu wiadomości, brak odpowiednich szkoleń, brak szacunku do pracownika, brak wyposażenia na stanowisku pracy, brak przestrzegania zasad BHP, wszechobecny mogging oraz obrażanie, nierówny podział pracy, nieustanne nadgodziny, duża odpowiedzialność - nowo przyjęta osoba bez przeszkolenia zostaje rzucona na głęboką wodę i nikogo nie interesuje czy coś potrafi czy miała możliwość nauki, absolutny brak możliwości awansu oraz podwyżki, fikcyjność rekrutacji wewnętrznych - jeśli trafisz do wydziału "kamieniołomu", mimo startu w rekrutacji i świetnego wyniku, nie przejdziesz do innego wydziału bo taki ma kaprys przełożony, niedobór pracowników powoduje że nałożone na resztę obowiązki i normy są nierealne do wykonania, z art. biurowych - jeden długopis na trzy lata, archaiczne stacje komputerowe, rozpadające się meble, ludzie poupychani jak śledzie w maleńkich nasłonecznionych pokojach bez klimatyzacji za to ze starym posklejanym taśmą wentylatorem.

Plusy

Regularna pensja

Minusy

Wszystko inne

Zus

Wyzysk za minimum zapłaty. Pracowników traktuje się jak automaty.

Plusy

Godzimy pracy i wolne weekendy.

Minusy

Wszystko pozostałe.

Zdegustowana - odradzam pracę w ZUS

Atmosfera pracy fatalna, liczą się tylko statystyki, a nie ludzie. Brak organizacji i przepływu informacji. Można powiedzieć, że praca na akord, na tempo, pod presją czasu, a ilość nie do przerobienia. Pretensje o wszystko, co robisz lub mówisz wbrew pracodawcy. Osoby zarządzające bez kompetencji, wiecznie tylko wymagania, a nic w zamian.

Plusy

Regularna wypłata wynagrodzenia, dogodne godziny pracy

Minusy

Mobbing, niskie wynagrodzenie, nierówny podział obowiązków, zła organizacja, duża rotacja, niekompetencja przełożonych, bardzo duży poziom stresu, brak kultury osobistej i organizacyjnej. Wymagania jak w korporacji, a w zamian obóz pracy

Zus

Pracy w ZUS nie polecam. Przepłacisz to utratą zdrowia, którego nikt Ci już nie wróci. Tam rządzi sam Lucyfer a większość pracowników to żywe wcielenia diabła. Większość z nich nie ma nawet pożądanego wykształcenia, ale mają za to opracowane do perfekcji metody najbardziej wyrafinowanej manipulacji, szantażu emocjonalnego, znęcania, zaniżania samooceny a w konsekwencji do wyeliminowania Cię z zespołu i z pracy.. Poziom ignorancji. chamstwa, kłamstwa i obłudy sięgnął tam już zenitu. To nie jest zakład pracy tylko obóz pracy. Liczą się układy i znajomości jak za czasów PRL-u. Pamiętaj, jeśli Jesteś ogólnie dobrym człowiekiem, osobą wykształconą, uczciwą, kulturalną, inteligentną, dbasz o wygląd zewnętrzny i prezencję, reprezentujesz sobą wysoki poziom, nie zniżasz się do prostactwa, krytyki wszystkich i wszystkiego,plotkarstwa, znecania się nad innymi pracownikami, , lizydupstwa i donosicielstwa to wcześniej czy później wykopią Cię koleżanki na zbity pysk z chorej zazdrości i nienawiści. Większość z nich leczy się u psychiatry. Prostactwo, chamstwo, znieczulica spoleczna.Mobbing na porządku dziennym zarówno ze strony współpracowników jak i szefostwa. Władze tu trzyma klika, układy.

Jedna wielka katastrofa

Pracuje w zusie 15 lat i do tej pory sama jestem w szoku ze tyle tam wytrzymałam. Przez prace w tym obozie nabawilam sie depresji. Nie nawidze tego miejsca, tego co robię..ludzi..wszystkiego co ma związek z zusem. Nie liczy sie czlowiek no chyba ze tylko do nabijania statystyk by kierownictwo mogło dostać premie a dla nas mrowek ochlapy! Jedyne pozytywne aspekty tej pracy yk praca od od 7 do 15 od poniedziałku do piątku. Nic wiecej

Opinia o ZUS

Nie polecam pracy w ZUS nikomu, atmosfera fatalna, kumoterstwo i mobbing na co dzień, ochyda, zarobki fatalne

Plusy

Trzynastka i wczasy pod gruszą

Minusy

Cała reszta

Kumoterstwo i donosicielstwo

Jeśli lizanie 4liter kierownikom i donoszenie na współpracowników to Twoje ulubione zajęcie, to polecam ZUS Płock wydział zasiłków 😁

Mobbing

Nie szanują pracownika przejawiającego zaangażowanie, samodzielnie myślącego.

Zus masakra

Nigdy juz bym nie poszla do pracy tu. Mobbing mobbing i znajomosci zyjesz jak kapus z przelozonymi to masz wszystko. Zero dobrego zarzadzania zero szacunku i pensja to ochlap. Nigdy nie mozesz byc pewna co bedziesz robic i gdzie cie przeniosa ake dowalac obowiszkow umieja za 4lub najlepiej 10 masakra. Uciekac stamtad jak najszybciej jak sie da nie czekac na nic bo kariery tam nie zrobisz a nabawisz sie nerwicy deoresji i popadniesz w dlugi z takimi zarobkami i premiamii same ochlapy nuc dodac nic ujac jednym słowem zenada

Plusy

Wyplata na czas

Minusy

Wszystko jest minusem

ekspert do spraw rozwoju

zmiana godzin pracy, dostosowana do potrzeb pracownika

Plusy

godziny pracy

Minusy

bardzo niskie zarobki

Gorzej niż tragedia obóz pracy za głodowe pensje nie polecam ZA DUŻO WODZÓW ZA MAŁO INDIAN DO PRACY

Niejasny system awansów i nagradzania(awans premie i podwyżki tylko przez znajomości podlizywanie się i donoszenie do przełożonych)Jeśli masz męża który zarabia więcej to tak możesz tam pracować na waciki zarobisz, nie mile widziane zwolnienia lekarskie i macierzyńskie("rodzina to element ,który przeszkadza") , wynagrodzenie nie adekwatne do nałożonych obowiązków, praca pod presją czasu stres dla mało odpornych można nabawić się depresji,wciąż mało i mało nawet gdyby się pracowało 24/7,jeśli jest ktoś na twoje miejsce, a nie masz "poparcia" lub ktoś ma większe to wyrzucą cie jak psa!szkolenia to tylko wycieczka do innego miasta w Polsce tak naprawdę nic nie wnoszą,brak możliwości rozwoju i awansu no chyba ze przez protekcję wtedy robisz oszałamiająco szybką karierę.Mobbing o którym nie mówi się głośno ale jest wszechobecny.Polityka przyjmowania do pracy osób bardzo młodych ,które jeszcze nie myślą o założeniu rodziny lub pań 40+i 50+ oraz mężczyzn.

Plusy

godziny pracy

Minusy

mobbing, stres, niskie zarobki, duże obciążenie pracą, kolesiostwo, brak szacunku dla pracowników nawet z długo letnim stażem

Negatywna nie polecam pracy w Zusie nigdy tu nie wrócę do tego kołchozu i gulagu za marne pieniądze i jakieś ochłapy kwartalne i depresję w gratisie

Donosicielstwo,kumoterstwo,układy i ukladziki,mobbing,brak podwyżek,niemile widziane urlopy macierzyńskie i l4,presja,stres,brak szacunku dla pracownika liczą się tylko statystyki i tabelki, najlepiej być bezdzietna lub bezplodna całkowicie poświęconą pracy na rzecz zusu, gorzej niż w korporacji, przełożeni nie mają pojęcia o pracy a wymagają od pracownika, przytlaczajaca ilosc obowiązków, brak adaptacji nowych pracowników no chyba że masz tam kogoś kto Cię ma pod skrzydelkiem

Plusy

godziny pracy, wolne weekendy, 13-ka, terminowa wyplata

Minusy

Same minusy

Dobra,koleżeńska atmosfera.

Bardzo solidna firma,godna zaufania. Miłą i fachowa obsługa petentów.

Plusy

Dobry socjal.

Minusy

Za dużo biurokracji.

Nie polecam nikomu

Brak szkoleń; Niejasny system awansów; Wynagrodzenie nieadekwatne do nałożonych obowiązków; Brak szacunku do długoletnich pracowników

Plusy

Godziny pracy

Minusy

wszystko inne

nie polecam

Praca pod dużą presją, w stresie, zadania przekraczają fizyczne możliwości. Polecana dla osób samotnych gotowych poświęcić się pracy. Rodzina pracownika to element, który przeszkadza.

Plusy

Minusy

niskie zarobki, stres

Pracy baaardzo dużo i urozmaicona,wymagająca samodyscypliny, umiejętności współpracy.istnieje duża rotacja między-wydziałowa wiążąca się z przekwalifi

Praca stabilna,urozmaicona, wymagająca współpracy.pracownicy raczej życzliwi sobie. Jednak zarobki ogólnie nie zadawalające

Plusy

Opieka socjalna, warunki pracy

Minusy

Niskie płace

Ciężka praca wymagająca dużej wiedzy

Brak słów... Nałożenie zbyt dużej ilości zadań na pracownika

Plusy

Stałe zatrudnienie

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Bardzo dsużo obowiązków, za wiele jak na jednego pracownika, wielka presja czasu i stres. Człaowik czuję sie jak w obozie pracy za głodowe wynagrodzenie. Nie ma możliwości dyskusji z przełożonym odnośnie organizacji pracy. Pracownik niższego szczebla jest nikim. Liczą się tylko układy

Plusy

karta multisport

Minusy

bardzo niskie zarobki

Niskie zarobki, małe szanse awansu wpływają na moje życie prywatne.

Jedynym powodem zmiany pracy jest wynagrodzenie. Bardzo lubię swoją pracę i jestem zorganizowana na swoim stanowisku pracy. Mam świetnych współpracowników. Nie widzę możliwości poprawy swojej sytuacji finansowej.

Plusy

Kadra zarządzająca jak i koleżanki z którymi pracuje bez zastrzeżeń.

Minusy

Niskie zarobki. W styczniu minęło 21 lat pracy.

Praca mogłaby być całkiem fajna gdyby nie atmosfera i zbyt niskie zarobki do zakresu obowiązków. Jednym pracownikiem załatwia się ze trzy etaty.

Ocena dotyczy wydziału emerytalno-rentowego. Jeżeli chodzi o wydział dochodów- obsługę konta ubezpieczonego i konta płatników praca całkiem przyjemna

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu