Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie pracowników firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Wrocław, dolnośląskie

Ocena dotyczy wydziału emerytalno-rentowego. Jeżeli chodzi o wydział dochodów- obsługę konta ubezpieczonego i konta płatników praca całkiem przyjemna
Brak szkoleń; Niejasny system awansów; Wynagrodzenie nieadekwatne do nałożonych obowiązków; Brak szacunku do długoletnich pracowników
Plusy
Godziny pracy
Minusy
wszystko inne
Praca wymagająca i ciekawa która umożliwiła mój rozwój.
Witam, nie moge uczestniczyc w ocenie firmy ZUS Wroclaw, poniewaz jestem bardzo rozzalona. Wyjasniam - 31.05.2012 Wydzial poligr.O/ZUS Wroclaw zostal zlikwidowany - dec.Prezesa C/ZUS Warszawa. 01.06.2012 - / po likwidacji Wydz.poligr./przeniesiono mnie do pracy w Wydziale Obslugi Dokumentacji /nie biorac pod uwage mojego stanu zdrowia - powazne schorzenie kregoslupa, cukrzyca,nadcisnienie,ktore w poprzedniej pracy nie przeszkadzaly. Pomimo mojej prosby o przeniesienie mnie do pracy w innym Wydziale ZUS nie spotkalam sie ze zrozumieniem Dyrekcji, odmowiono. Po przepracowaniu kilku miesiecy w Wydziale Obslugi Dokumentacji ZUS pochorowalam sie - dzwiganie dokumentow. /Nastapily powazne klopoty z chodzeniem/. Po dlugotrwalej chorobie, w trakcie rechabilitacji ZUS wypowiedzial mi prace listem poleconym, ze skutkiem natychmiastowym. - staralam sie o rente w ZUS - odmowiono - swiadczenie przedemerytalne tez mi nie przysluguje,poniewaz na swiadectwie pracy nie uwzgledniono likwidacji wydzialu, co bylo powodem podjecia pracy w Wydz. Dokumentacji ZUS, a w konsekwencji choroby i utraty pracy. Nie pomogla nawet prosba skierowana do Prezesa ZUS, ktory bral udzial w likwidacji Wydz.poligr.,znal problematyke. Po dlugoletniej"sluzbie",dla ZUS, poswieceniu pozostaje tylko zal i rozgoryczenie. Obecnie jestem bezrobotna, szukam pracy,cenie kontakt z ludzmi. Posiadam orzeczenie o niepelnosprawnosci w stopniu lekkim-R / Komisja MOPS Wroclaw/
Plusy
-----------------
Minusy
plusy - gwarancja stałego zatrudnienia,możliwośc poszerzania wiedzy, duża kultura pracy minusy - niskie wynagrodzenie