Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie pracowników firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Toruń, kujawsko-pomorskie

Toruń, kujawsko-pomorskie2 opinie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (106)

Obóz pracy

Przepracowałam w tej firmie ponad 20 lat. Dzień w którym złożyłam wypowiedzenie był najpiękniejszym dniem mojego życia. Nabawiłam się tam głębokiej depresji, z której leczę się do dzisiaj. Obóz pracy to delikatne określenie. Wmawiają ci, że jesteś nieudacznikiem i nigdzie nie dostaniesz pracy. Po 2 miesiącach od zwolnienia się stamtąd znalazłam nową pracę. Pracuję tam już ponad rok i czuję, że żyje. Lekarz zmniejszył mi dawki leków do minimum, za chwilę będziemy odstawiać. NIE POLECAM NAJWIĘKSZEMU WROGOWI.

Plusy

Nic

Minusy

Miejsce które samo się unicestwi.

Absolutnie odradzam, morderca ambicji. Wymagania iście korporacyjne, warunki pracy fatalne to za mało powiedziane. Stary sprzęt, zero zaplecza socjalnego. Wyliczanie kartek do drukarek! Wszystko na czas - co w sumie nie dziwi, bo nikt tam nie chce pracować. Póki nie zmienią warunków płac i zatrudnienia, co bardziej ambitni popracują miesiąc i odejdą, zresztą nagminne jest w ZUS porzucanie pracy. W momencie kiedy osoby przed wiekiem emerytalnym odejdą za kilka lat, w Zusie będzie pusto, jestem o tym przekonana.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Zakład Ubezpieczeń Społecznych z

Opinie o firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych wg stanowisk

Informacje o firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych w lokalizacji Toruń, kujawsko-pomorskie

• Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Toruń, kujawsko-pomorskie