Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie pracowników firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Kraków, małopolskie

Kraków, małopolskie6 opinii

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (106)

ocena przeciętna

Możliwości rozwoju w firmie są raczej ograniczone, szkolenia są mało przydatne.

Plusy

warunki socjalne

Minusy

Niskie zarobki.

Ogólna

Donosicielstwo, kumoterstwo,kolesiostwo, ogólna psychoza spowodowana decyzjami przełożonego (psychopaty), mobbing, brak szacunku dla pracowników - nawet tych z długoletnim stażem i znaczną wiedzą

Plusy

Minusy

Nie liczenie się z pracownikiem

Porażka

-agresja, zniecierpliwienie ze strony innych pracowników -kultura pracy- rynsztok -budowanie w pracowniku poczucia winy za to, że nie jest w stanie dotrzymać obowiązujących terminów - zbyt duży nakład pracy - prowizoryczne szkolenia -poniżanie (np. osoba na tym samym stanowisku wydaje polecenia do wykonania) -zwiększanie ilości pracy osobom, które i tak mają problem z terminową realizacją spraw (efekt takich działań nietrudno przewidzieć) -izolowanie nowych pracowników -donosicielstwo -nierówne traktowanie pracowników -brak wsparcia dla nowych pracowników

Plusy

pensja na czas

Wynagrodzenie nie jest proporcjonalne do wykonywanych zadań. Braki kadrowe spowodowane masowym odejściem niezadowolonych pracowników łatane są osobami z łapanki. Brak chętnych na rozmowy kwalifikacyjne. Ludzie rezygnują jesli dowiedzą się że mają pracować za minimalną płacę. Mobbing, stres, niemile widziane zwolnienia lekarskie i urlopy. Brak szkoleń. Brak motywacji. Niejasny system awansu premii i podwyżek.

Plusy

13 tka

Minusy

Niskie zarobki mobbing zbyt duzy zakres obowiazkow, nieprzeszkolona kadra kierownicza

Kraków bdb

Bardzo polubiłam tą prace ze względu na miłą atmosferę oraz miałam możliwość rozwoju.

Bardzo dsużo obowiązków, za wiele jak na jednego pracownika, wielka presja czasu i stres. Człaowik czuję sie jak w obozie pracy za głodowe wynagrodzenie. Nie ma możliwości dyskusji z przełożonym odnośnie organizacji pracy. Pracownik niższego szczebla jest nikim. Liczą się tylko układy

Plusy

karta multisport

Minusy

bardzo niskie zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Zakład Ubezpieczeń Społecznych z

Informacje o firmie Zakład Ubezpieczeń Społecznych w lokalizacji Kraków, małopolskie

• Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Kraków, małopolskie