Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie pracowników firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Łódź, łódzkie

Łódź, łódzkie6 opinii
Generalnie masakra. Straszna spychologia obowiązków na nowych pracowników, bo przecież młodsze osoby ,,z chęcią'' będą pracować na dwóch, czasem trzech etatach za najniższą krajową. Jeśli się nie wyrabia kierownictwo i starsi pracownicy mają pretensje. Potrafią Cię poniżyć. Brak najmniejszej wyrozumiałości dla osób nowozatrudnionych,

Mało tego, zła organizacja pracy, problem z zarządzaniem ze strony kierownictwa, które tylko utrudnia pracę dokładając coraz to nowe i coraz bardziej absurdalne obowiązki na pracowników.

Napięta atmosfera, poniżanie ze strony bardziej doświadczonych pracowników, ogromna dawka stresu, wycieńczenie psychiczne - tak wygląda praca w ZUS.
Plusy
Pensja na czas, trzynastka
Minusy
Niskie zarobki, nawał obowiązków, brak współpracy, ogromny stres
Kumoterstwo i układy ! Zatrudniają ludzi po zaocznych szkołach średnich bez matury! Oczywiście po znajomości!
Plusy
Godziny pracy
Minusy
Nie liczy się człowiek, tylko wyniki, praca na duże nie
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, wyścig szczurów
Przychodząc do pracy w ZUS mialam inne wyobrazenie o tej firmie (jeszcze wtedy nazywalam ja firma). Niestety szybko zweryfikowalam swoj pogląd. W Zus nie szanuje sie pracownika. Zatrudnia sie wyksztalcobego mlodego czlowieka po stydiach i kilkuletnim doswiadczeniem za 2400 zl brutto. Umowe o prace na czas nieokreslony rozciaga sie maksymalnie w czasie...Nikt nie liczy sie z Twoim zdaniem...naczelnik slepo realizujd wutyczny dyrektora czy centrali...nikt nie piśnie słówkiem. Zreszta nie ma sie co dziwic..naczelnicy to osoby bez kompetencji, "mianowane" przez swoich na wyzsze stanowiska, ktorych sie kurczowo trzymaja, bo nigdzie indziej nie znajda roboty...Nagrody kwartalne przyznawane przez naczelnika wg swojego "widzimisie"-czytaj znasz sie fobrze z naczelnikiem Twoja nagroda o kilka stowek bedzie wyzsza po to zeby innemu pracownikowi zabrac...Jezeli jestes ambitna, samodzielna, pelna pomysliw osoba-nie idz do zusu...ztłamszą w Tobie wszystko te cechy, ktore masz...Nie warto....
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, awans możliwy jedynie przez posiadanie "pleców", brak pakietu socjalnego, urągające człowiekowi w XXI wieku warunki sicjalne, toaleta jedna na 40 osób
przede wszystkim praca ciekawa, kontakt z interesantami
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
Jedynym powodem zmiany pracy jest wynagrodzenie. Bardzo lubię swoją pracę i jestem zorganizowana na swoim stanowisku pracy. Mam świetnych współpracowników. Nie widzę możliwości poprawy swojej sytuacji finansowej.
Plusy
Kadra zarządzająca jak i koleżanki z którymi pracuje bez zastrzeżeń.
Minusy
Niskie zarobki. W styczniu minęło 21 lat pracy.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,7