Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Opinie pracowników firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Łódź, łódzkie

Łódź, łódzkie7 opinii

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (106)

Zdegustowana - odradzam pracę w ZUS

Atmosfera pracy fatalna, liczą się tylko statystyki, a nie ludzie. Brak organizacji i przepływu informacji. Można powiedzieć, że praca na akord, na tempo, pod presją czasu, a ilość nie do przerobienia. Pretensje o wszystko, co robisz lub mówisz wbrew pracodawcy. Osoby zarządzające bez kompetencji, wiecznie tylko wymagania, a nic w zamian.

Plusy

Regularna wypłata wynagrodzenia, dogodne godziny pracy

Minusy

Mobbing, niskie wynagrodzenie, nierówny podział obowiązków, zła organizacja, duża rotacja, niekompetencja przełożonych, bardzo duży poziom stresu, brak kultury osobistej i organizacyjnej. Wymagania jak w korporacji, a w zamian obóz pracy

Kumoterstwo

Kumoterstwo i układy ! Zatrudniają ludzi po zaocznych szkołach średnich bez matury! Oczywiście po znajomości!

Plusy

Godziny pracy

Nie polecam pracy w ZUS

Generalnie masakra. Straszna spychologia obowiązków na nowych pracowników, bo przecież młodsze osoby ,,z chęcią'' będą pracować na dwóch, czasem trzech etatach za najniższą krajową. Jeśli się nie wyrabia kierownictwo i starsi pracownicy mają pretensje. Potrafią Cię poniżyć. Brak najmniejszej wyrozumiałości dla osób nowozatrudnionych, Mało tego, zła organizacja pracy, problem z zarządzaniem ze strony kierownictwa, które tylko utrudnia pracę dokładając coraz to nowe i coraz bardziej absurdalne obowiązki na pracowników. Napięta atmosfera, poniżanie ze strony bardziej doświadczonych pracowników, ogromna dawka stresu, wycieńczenie psychiczne - tak wygląda praca w ZUS.

Plusy

Pensja na czas, trzynastka

Minusy

Niskie zarobki, nawał obowiązków, brak współpracy, ogromny stres

Nie liczy się człowiek, tylko wyniki, praca na duże nie

Nie liczy się człowiek, tylko wyniki, praca na duże nie

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, wyścig szczurów

Zus Łódź

Przychodząc do pracy w ZUS mialam inne wyobrazenie o tej firmie (jeszcze wtedy nazywalam ja firma). Niestety szybko zweryfikowalam swoj pogląd. W Zus nie szanuje sie pracownika. Zatrudnia sie wyksztalcobego mlodego czlowieka po stydiach i kilkuletnim doswiadczeniem za 2400 zl brutto. Umowe o prace na czas nieokreslony rozciaga sie maksymalnie w czasie...Nikt nie liczy sie z Twoim zdaniem...naczelnik slepo realizujd wutyczny dyrektora czy centrali...nikt nie piśnie słówkiem. Zreszta nie ma sie co dziwic..naczelnicy to osoby bez kompetencji, "mianowane" przez swoich na wyzsze stanowiska, ktorych sie kurczowo trzymaja, bo nigdzie indziej nie znajda roboty...Nagrody kwartalne przyznawane przez naczelnika wg swojego "widzimisie"-czytaj znasz sie fobrze z naczelnikiem Twoja nagroda o kilka stowek bedzie wyzsza po to zeby innemu pracownikowi zabrac...Jezeli jestes ambitna, samodzielna, pelna pomysliw osoba-nie idz do zusu...ztłamszą w Tobie wszystko te cechy, ktore masz...Nie warto....

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, awans możliwy jedynie przez posiadanie "pleców", brak pakietu socjalnego, urągające człowiekowi w XXI wieku warunki sicjalne, toaleta jedna na 40 osób

dobra atmosfera pracy ni b=ciekawa praca

przede wszystkim praca ciekawa, kontakt z interesantami

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

Niskie zarobki, małe szanse awansu wpływają na moje życie prywatne.

Jedynym powodem zmiany pracy jest wynagrodzenie. Bardzo lubię swoją pracę i jestem zorganizowana na swoim stanowisku pracy. Mam świetnych współpracowników. Nie widzę możliwości poprawy swojej sytuacji finansowej.

Plusy

Kadra zarządzająca jak i koleżanki z którymi pracuje bez zastrzeżeń.

Minusy

Niskie zarobki. W styczniu minęło 21 lat pracy.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu