Oceny firmy Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Znaleziono 53 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (55)
dobra atmosfera, życzliwi współpracownicy
starszy specjalista (były pracownik) –  Częstochowa, śląskie16 listopada 2018
- ogromna ilość i różnorodność zadań jakie były do wykonania w
8 godzinach pracy,
- możliwość rozwoju, zdobywania nowych umiejętności,
- duża ilość szkoleń tematycznych,
- brak trudnych etapów w mojej karierze zawodowej (praca musiała być wykonana bezbłędnie i terminowo) czasami trafiał się trudny petent - dłużnik, ale zaproponowało mu się wiele rozwiązań i wychodził z Zakładu zadowolony,

minusem było "studiowanie przepisów" tylko po godzinach pracy (czas prywatny), ponieważ w trakcie dniówki nie było na to czasu,

- najprzyjemniejsza częścią było wynagrodzenie, które nie było adekwatne do wykonywanej pracy, ale było przelewane na konto bankowe terminowo.
Plusy
terminowa zapłata wynagrodzenia
Minusy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Nie polecam nikomu
Inspektor (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie28 października 2018
Brak szkoleń;
Niejasny system awansów;
Wynagrodzenie nieadekwatne do nałożonych obowiązków;
Brak szacunku do długoletnich pracowników
Plusy
Godziny pracy
Minusy
wszystko inne
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 7NieZgłoś
Nie liczy się człowiek, tylko wyniki, praca na duże nie
ksiegowa (były pracownik) –  Łódź, łódzkie11 października 2018
Nie liczy się człowiek, tylko wyniki, praca na duże nie
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, wyścig szczurów
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 11NieZgłoś
nie polecam
Inspektor (były pracownik) –  Zabrze, śląskie5 października 2018
Praca pod dużą presją, w stresie, zadania przekraczają fizyczne możliwości. Polecana dla osób samotnych gotowych poświęcić się pracy. Rodzina pracownika to element, który przeszkadza.
Plusy
Minusy
niskie zarobki, stres
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 10Nie 1Zgłoś
Miejsce,gdzie można nabawić się depresji
pracownik biurowy (obecny pracownik) –  śląskie29 września 2018
Muszę zgodzić się z poprzednimi opiniami,że awansować w ZUSie można jedynie przez kumoterstwo. Dobrze mieć rodzinę lub przyjaciółki na wysokich stanowiskach. Nie musisz posiadać wiedzy o pracy w danym wydziale. Poza tym panuje wśród naczelników czy kierowników opinia, że wiedza jest zbędna, jedynie umiejętności kierowania ludźmi. W chwili obecnej to kierowanie wygląda na traktowaniu ludzi jak śmieci...niewolników...
Nie ma możliwości rozwoju. Szkolenia nie wnoszą nic nowego- może jedynie możliwość zwiedzenia Polski.
Premie raz na kwartał to jakieś ochłapy. Naczelnicy uważają, że powinniśmy się cieszyć z tego, że w ogóle je dostajemy. W końcu to premie uznaniowe.
Zarobki-nowy pracownik może liczyć na dobrą pensje, ale ona może taka pozostać na długi czas. Koleżanki, które pracują po 30 lat mają pensje porównywalne do nowozatrudnionych. Pensja wpływa na konto zawsze na czas.
Socjalne-dofinansowania do wypoczynku, koloni, karty na siłownię/fitness.
Plusy
Pewna pensja
Minusy
Mobbing
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 14NieZgłoś
Miejsce pracy z fatalną atmosferą w pracy oraz zarobkami poniżej 2500 zł brutto
pracownik biurowy (były pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie23 września 2018
Nie polecam. Zarobki poniżej krytyki atmosfera również. Po 25 latach uciekłam z powodu mobbingu (oficjalnie go nie ma). Porażka.
Plusy
stałe zatrudnienie, pakiet socjalny
Minusy
zarobki, atmosfera, wynagrodzenie nie adekwatne do wynagrodzenia
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 15Nie 1Zgłoś
Pracy baaardzo dużo i urozmaicona,wymagająca samodyscypliny, umiejętności współpracy.istnieje duża rotacja między-wydziałowa wiążąca się z przekwalifi
Inspektor (były pracownik) –  Olsztyn, warmińsko-mazurskie29 sierpnia 2018
Praca stabilna,urozmaicona, wymagająca współpracy.pracownicy raczej życzliwi sobie.
Jednak zarobki ogólnie nie zadawalające
Plusy
Opieka socjalna, warunki pracy
Minusy
Niskie płace
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 3Nie 3Zgłoś
Miejsce pracy gdzie obecnie pracuje
Kierownik Referatu Egzekucji (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie20 sierpnia 2018
Praca wymagająca i ciekawa która umożliwiła mój rozwój.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 3Nie 14Zgłoś
Nic place for work
Apprentice (były pracownik) –  Tomaszow Mazowiecki9 sierpnia 2018
Previous jobs were not my choice but a necessity. That's why I think that working in another country will give me new opportunities.I can not live in my life dependent on corrupt systems and family connections.
Plusy
Breaks
Minusy
band work enviroment
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 5Zgłoś
Stabilna ale uciążliwa
specjalista (były pracownik) –  Kluczbork, opolskie8 sierpnia 2018
Przepracowałam tam ponad 21 lat i pomimo wielu stresów dopiero po wejściu nowego systemu poddałam się, niestety głową muru nie przebijesz.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 18Nie 2Zgłoś
Panuje zła atmosfera. Ciągły nieprzerwany nawał pracy.
Pracownik biurowy (obecny pracownik) –  Rybnik, śląskie24 lipca 2018
Praca jest bardzo ciekawa ale z uwagi na ilości wniosków nieadekwatną do ilości pracowników, niemożliwe jest wywiązanie się ze swoich obowiązków i wykonywanie pracy z należytą starannością.
Plusy
Dodatki socjalne np. dopłata do okularów, świadczenia za urlop wypoczynkowy
Minusy
Rzadkie podwyżki, wzrost obowiązków
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 21Nie 3Zgłoś
Ciężka praca wymagająca dużej wiedzy
St. Inspektor (obecny pracownik) –  Tomaszów Mazowiecki, łódzkie24 czerwca 2018
Brak słów... Nałożenie zbyt dużej ilości zadań na pracownika
Plusy
Stałe zatrudnienie
Minusy
Bardzo niskie zarobki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 22Nie 1Zgłoś
niskie zarobki bez żadnych dodatków
pracownik gospodarczy (obecny pracownik) –  Brodnica, kujawsko-pomorskie18 czerwca 2018
praca raczej bezstresowa , lecz niskie zarobki bez premii i dodatków
Plusy
nie ma
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 7Nie 4Zgłoś
zero
Wydział Obsługi i Dkumentacji (obecny pracownik) –  Legnica, dolnośląskie8 czerwca 2018
Poniżej oceny negatywnej, nie mieści się w ocenie jakiejkolwiek...
Plusy
Minusy
same
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 29Nie 1Zgłoś
praca bardzo ciekawa
pracownik biurowy - stażysta (były pracownik) –  Siemiatycze, podlaskie5 maja 2018
jest to praca wymagająca ciągłego myślenia, stosowania technik sprzedażowych a czasem dużego wysiłku. brak stabilności zatrudnienia, np. powodem nieprzedłużenia umowy jest przebywanie na urlopie macierzyńskim.
Plusy
dobre zarobki, szkolenia
Minusy
brak stabilności zatrudnienia
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 10Nie 17Zgłoś
Zus Łódź
Stanowisko merytoryczne (obecny pracownik) –  Łódź, łódzkie27 kwietnia 2018
Przychodząc do pracy w ZUS mialam inne wyobrazenie o tej firmie (jeszcze wtedy nazywalam ja firma). Niestety szybko zweryfikowalam swoj pogląd. W Zus nie szanuje sie pracownika. Zatrudnia sie wyksztalcobego mlodego czlowieka po stydiach i kilkuletnim doswiadczeniem za 2400 zl brutto. Umowe o prace na czas nieokreslony rozciaga sie maksymalnie w czasie...Nikt nie liczy sie z Twoim zdaniem...naczelnik slepo realizujd wutyczny dyrektora czy centrali...nikt nie piśnie słówkiem. Zreszta nie ma sie co dziwic..naczelnicy to osoby bez kompetencji, "mianowane" przez swoich na wyzsze stanowiska, ktorych sie kurczowo trzymaja, bo nigdzie indziej nie znajda roboty...Nagrody kwartalne przyznawane przez naczelnika wg swojego "widzimisie"-czytaj znasz sie fobrze z naczelnikiem Twoja nagroda o kilka stowek bedzie wyzsza po to zeby innemu pracownikowi zabrac...Jezeli jestes ambitna, samodzielna, pelna pomysliw osoba-nie idz do zusu...ztłamszą w Tobie wszystko te cechy, ktore masz...Nie warto....
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju, awans możliwy jedynie przez posiadanie "pleców", brak pakietu socjalnego, urągające człowiekowi w XXI wieku warunki sicjalne, toaleta jedna na 40 osób
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 57Nie 3Zgłoś
emeryt (były pracownik) –  Świdnica, dolnośląskie21 lutego 2018
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Plusy
xxxx
Minusy
xxxx
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 13Zgłoś
nieistotne (były pracownik) –  Częstochowa14 lutego 2018
Pracowałam tam ponad 15 lat o 14 lat za dużo. Praca bez żadnej satysfakcji, masakryczne niskie zarobki, brak poszanowania pracownika , koleżanki - porażka, zazdrość , kpina i ironia ,"pokażemy ci gdzie twoje miejsce.. :{" , na palcach jednej ręki można policzyć normalnych ludzi .Jedno co mogę powiedzieć to dostać się na stanowisko można tylko poprzez kumoterstwo. Rekrutacja na stanowisko to wielka pomyłka. Ludzie tzw. z ulicy chcący się dostać do pracy w ZUS nie mają większych szans bez znajomości .Widać po przychodząc na rekrutację kto miał wcześniej otrzymane testy. Dyrekcja i tak wybiera znajomego lub znajomą - nie ważne czy masz wiedzę czy nie .
Ja znam przypadki w ZUS w Częstochowie , że naczelnikiem lub dyrektorem możesz zostać nawet bez przeprowadzania sztucznej rekrutacji na stanowisko od tak .
Plusy
godziny pracy
Minusy
niskie wynagrodzenie, atmosfera poniżej krytyki, moobing
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 64Nie 1Zgłoś
Nie marnuj swojego życia na tą firme
straszy referent (obecny pracownik) –  lubuskie19 grudnia 2017
Jeśli ktoś chce tam pracować, to tylko desperat.Na początku wydaje się że złapałeś Pana Boga za nogi( stabilna praca i wynagrodzenie), później zaczynasz budzić się z letargu.
Pracuję w tej ,, firmie" dosyć długo. Zarabiam średnio 2000 -2500 zł brutto. Generalnie występuje brak poszanowania dla pracownika - masz robić i cieszyć się że w ogóle tam pracujesz. Poniżanie pracownika przy innych to NORMA.A Kierownik nie jest od tego by Ci pomóc,a tylko nadzoruje Twoją pracę. Pracujesz dopiero 2 tyg. co z tego masz już wiedzieć WSZYSTKO i czytać poradniki. Zarobki- katastrofa w porównaniu do powierzonych obowiązków,tępa pracy oraz stresu jaki przeżywasz.. Najgorsze wydziały to : Wydział Ubezpieczeń i Składek oraz wydział Rozliczeń Kont (omijać z daleka).

A dodatkowo najgorsze są premie - nie ważne ile spraw wyrobisz w miesiącu. Jeśli lubi Ciebie Kierownik lub Naczelnik to dostajesz niezłą sumę. Natomiast gdy nie jesteś ulubieńcem dostajesz ochłapy i się ciesz.
Plusy
nagrody ( od Centrali nie są one uzależnione od Kierownika lub Naczelnika), godziny pracy
Minusy
sters, poniżanie pracownika przy innych, niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera ( nie wiem czy we wszytkich wydziałach)
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 93Nie 3Zgłoś
dobra atmosfera pracy ni b=ciekawa praca
aprobant naczelnik (były pracownik) –  Łódź, łódzkie12 listopada 2017
przede wszystkim praca ciekawa, kontakt z interesantami
Plusy
pakiet socjalny
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 2Nie 23Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,9
Na podstawie 55 ocen